DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Deus Ex: Mankind Divided – Adam Jensen, czyli maszyna do zabijania.

dsfds

Chyba nie ma wśród wielbicieli klimatów cyberpunk graczy, którzy z wypiekami na twarzy nie czekaliby na ten tytuł. Square Enix uraczył nas nowym trailerem, w którym przede wszystkim zaprezentowano nowe wszczepy Adama (swoją drogą, to chyba jeden z przystojniejszych męskich protagonistów, którego spotykamy w grach). I tak otrzymujemy do dyspozycji: szerokie ostrza, wbudowane w ramię działko, “paralizator” krótkiego, ale rozległego zasięgu.Dodatkowo, gdy robi się zbyt gorąco, możemy ukryć się za tarczą z tytanu, która wygląda jak płynny asfalt oblepiający ciało Jensena.

Za głos Adama nadal odpowiedzialny jest Elias Toufexis, znany z poprzedniej części – Bunt Ludzkości oraz z kilku odsłon serii Assassin’s Creed. Moim zdaniem, jest to świetny wybór, bo głos Jensena brzmi niesamowicie klimatycznie.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak czekać na Rozłam Ludzkości, który to ukaże się 23 lutego przyszłego roku.

Autor

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.