DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Deus Ex: Mankind Divided – Adam Jensen, czyli maszyna do zabijania.

dsfds

Chyba nie ma wśród wielbicieli klimatów cyberpunk graczy, którzy z wypiekami na twarzy nie czekaliby na ten tytuł. Square Enix uraczył nas nowym trailerem, w którym przede wszystkim zaprezentowano nowe wszczepy Adama (swoją drogą, to chyba jeden z przystojniejszych męskich protagonistów, którego spotykamy w grach). I tak otrzymujemy do dyspozycji: szerokie ostrza, wbudowane w ramię działko, “paralizator” krótkiego, ale rozległego zasięgu.Dodatkowo, gdy robi się zbyt gorąco, możemy ukryć się za tarczą z tytanu, która wygląda jak płynny asfalt oblepiający ciało Jensena.

Za głos Adama nadal odpowiedzialny jest Elias Toufexis, znany z poprzedniej części – Bunt Ludzkości oraz z kilku odsłon serii Assassin’s Creed. Moim zdaniem, jest to świetny wybór, bo głos Jensena brzmi niesamowicie klimatycznie.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak czekać na Rozłam Ludzkości, który to ukaże się 23 lutego przyszłego roku.

Reklama

Autor

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Newsy

Marvel: Strażnicy Galaktyki dostępny w Game Pass. Gra jest dostępna za darmo dla abonamentów Game Pass na platformę Xbox oraz PC.

Gry za darmo

PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Zgodnie z zapowiedzią gra battle royale przechodzi na model free-to-play. 

Newsy

Ubisoft+ trafi na konsole Xbox Series X|S oraz Xbox One. Koszt usługi wynosi 59,99 zł miesięcznie. Ubisoft+ wejdzie w skład Xbox Game Pass?

Reklama