DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

DLC do Black Ops III, czyli zawartość sentymentalna.

xdszfdsa

Wielbiciele FPS‘ów dzielą się na 2 obozy: tych, którzy gloryfikują serie Call Of Duty oraz tych, którzy wolą zmagania na mapach w serii Battlefield (wiem wiem, jest jeszcze obóz CS‘a, ale to już nieco inna bajka). Jak to bywa z każdą serią, nadchodzi taki czas, że twórcy gry nadal chcą zarabiać na wyrobionej marce, jednak nie chcą być posądzani o “zjadanie własnego ogona” . Stosują wtedy rozmaite zabiegi “ulepszające” kolejną odsłonę serii, nie zawsze niestety wychodzi to grze na dobre, w końcu po co zmieniać na siłę coś, co od lat zdaje egzamin?

Wielkimi krokami zbliża się premiera trzeciego już Black Ops‘a, twórcy ujawnili z tej okazji zawartość season pass’a – będzie to pakiet 4 DLC, które wprowadzą do gry nowe mapy. Znajdziemy tam m.in. znane i (ponoć) lubiane mapy z CoD: World at War oraz CoD: Black Ops – twórcy gry postanowili w ten sposób najwyraźniej lekko zagrać na naszych “uczuciach” i przypomnieć nam otoczenie gry, które być może wielu z Was wspomina z sentymentem. Dodatkowo pojawić ma się całkiem ciekawy, choć niezbyt oryginalny tryb – Zombies – z którego rozgrywkę możecie zobaczyć w poniższym linku:

Reklama

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale dodatek Giant Zombies Bonus będzie dostępny TYLKO na konsole nowej generacji i PC.

Premiera CoD: Black Ops III przypadnie na 6 listopada, podstawowa wersja gry będzie dostępna na wszystkie platformy (również konsole minionej generacji).

Reklama
Autor

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Bohaterowie Garou: Mark of the Wolves już w King of Fighters XV. Pierwsze DLC z nowymi postaciami do King of Fighters XV jest już...

Newsy

Marvel: Strażnicy Galaktyki dostępny w Game Pass. Gra jest dostępna za darmo dla abonamentów Game Pass na platformę Xbox oraz PC.

Newsy

Joseph: Upadek - dziś swoją premierę ma trzecie i ostatnie DLC do Far Cry 6, które jest częścią przepustki sezonowej. Można w nie zagrać...

Reklama