DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

DLC do Black Ops III, czyli zawartość sentymentalna.

xdszfdsa

Wielbiciele FPS‘ów dzielą się na 2 obozy: tych, którzy gloryfikują serie Call Of Duty oraz tych, którzy wolą zmagania na mapach w serii Battlefield (wiem wiem, jest jeszcze obóz CS‘a, ale to już nieco inna bajka). Jak to bywa z każdą serią, nadchodzi taki czas, że twórcy gry nadal chcą zarabiać na wyrobionej marce, jednak nie chcą być posądzani o “zjadanie własnego ogona” . Stosują wtedy rozmaite zabiegi “ulepszające” kolejną odsłonę serii, nie zawsze niestety wychodzi to grze na dobre, w końcu po co zmieniać na siłę coś, co od lat zdaje egzamin?

Wielkimi krokami zbliża się premiera trzeciego już Black Ops‘a, twórcy ujawnili z tej okazji zawartość season pass’a – będzie to pakiet 4 DLC, które wprowadzą do gry nowe mapy. Znajdziemy tam m.in. znane i (ponoć) lubiane mapy z CoD: World at War oraz CoD: Black Ops – twórcy gry postanowili w ten sposób najwyraźniej lekko zagrać na naszych “uczuciach” i przypomnieć nam otoczenie gry, które być może wielu z Was wspomina z sentymentem. Dodatkowo pojawić ma się całkiem ciekawy, choć niezbyt oryginalny tryb – Zombies – z którego rozgrywkę możecie zobaczyć w poniższym linku:

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale dodatek Giant Zombies Bonus będzie dostępny TYLKO na konsole nowej generacji i PC.

Premiera CoD: Black Ops III przypadnie na 6 listopada, podstawowa wersja gry będzie dostępna na wszystkie platformy (również konsole minionej generacji).

Autor

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.