DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Gracz osiągnął 100 poziom w World of Warcraft przy pomocy maty tanecznej!

brr

Przed chwilą dopiero co mogliście przeczytać o tym jak już przed premierą pewien gracz Dark Souls 3 ustalił nowy rekord świata w technice przechodzenia gier zwanej speedrun, a tym razem kolejna ciekawostka w postaci osiągniętego 100 poziomu w World of Warcraft przy pomocy maty tanecznej. Brzmi to absurdalnie, ale nie dla tego streamera, który prezentuje swoje niecodziennie umiejętności pod pseudonimem Rudeism.

Wyczyn ten zajął mu 5 dni, 11 godzin, 48 minut i 38 sekund. Po tym jak w końcu udało mu się osiągnąć swój upragniony cel, uderzył podekscytowany pięścią w powietrze, a po jego policzku spłynęła łza zwycięstwa. Niezaprzeczalnie jest to dla niego wielki sukces, a dla jego widzów jeszcze lepsza zabawa, gdyż mogli pooglądać swojego ulubieńca jak tańczy. Rudeism zapowiedział, że następnie czeka go zabawa z Eliter Tauren Chieftain w Heroes of the Storm.

Poniżej pozostawiam nagranie z transmisji na żywo na Twitch.tv.

Reklama

Watch live video from Rudeism on www.twitch.tv

Autor

Jedyny w swoim rodzaju, najwspanialszy z najwspanialszych, prawdziwy geniusz zła!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Bohaterowie Azeroth mogą rozpocząć przygotowania do podróży w zaświaty – aktualizacja przedpremierowa Shadowlands jest już dostępna! Dzięki niej w systemach gry World of Warcraft...

Reklama