DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Hurtworld – Aktualizacja 0.3.5.1 już dostępna!

Dużo nowości i jeszcze więcej błędów!

 

Reklama

22 kwietnia wyszedł długo oczekiwany przez społeczność patch do Hurtworld, który diametralnie odmienił rozgrywkę. Zmiany zaserwowane nam przez twórców są znaczące i skupiają się przede wszystkim na całkowicie odmiennym i rozszerzanym o nowe funkcje systemie budowania. Ciekawi zmian gracze ruszyli budować i sprawdzać nowe możliwości, co niestety zakończyło się porażką, ponieważ nowy update poza wieloma ciekawymi nowościami wprowadził dwukrotnie więcej błędów przez co gra stała się nie grywalna. Mieliśmy więc tryb budowania, który nie wykorzystywał naszych zasobów przez co mogliśmy budować do woli. Oczywiście tutaj pojawił się kolejny problem z limitem postawionych konstrukcji dodany przez twórców. Ten błąd został naprawiony, ale pozostały inne jak fakt, że nie możemy opuścić pojazdu, gdy już do niego wejdziemy. Kolejna mała łatka i problem został rozwiązany. Wtedy pojawił się błąd, który pozwalał tworzyć “nierajdowalne” bazy  (limit nie pozwalał stawiać C4). Oczywiście znów mała łatka i wydaje się, że tydzień wrażeń, który zaserwowali nam twórcy właśnie dobiega końca i wszystko wraca do normalności.  Rozwijanie gry, która jest w wersji beta to proces naturalny, jednak deweloperzy powinni przywiązywać większą wagę do tak poważnych błędów, by nie tworzyć dziesiątek łatek do jednej aktualizacji.

Pełna lista zmian:

  • Nowy klucz który służy do zmiany miejsca maszyn.
  • Nowe menu budowania.
  • Zmiany w C4 czyli konstrukcje uzyskają życie i wybuch zabiera jakąś część w zależności od odległości od danej struktury(Tiery)
  • Limit budowy na każde oznaczenie własności

Autor

Związany z grami od dwudziestu lat, obserwował jak wielkie zmiany nadchodzą na rynku gier komputerowych przez cały ten czas. Fan gier strategicznych i survivali ale nie odpuści żadnej okazji by zagrać w nowość z dowolnego gatunku.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Darmowa aktualizacja do SpellForce 3 Reforced właśnie zadebiutowała na platformie PC!

Newsy

Tor Jeddah już dostępny w F1 2021. Jeddah to kolejna trasa po torach Portimao i Imola, które wprowadzono za darmo dla graczy F1 2021. 

Newsy

Nowa mapa zawita do Apex Legends już 4 listopada, wraz z rozpoczęciem Sezonu 7!   Kiedy fani wylądują na ignorującej grawitację Utopii Olimpu, będą...

Newsy

Festyn Lunomroku w Hearthstone już 17 listopada! Nadchodzące rozszerzenie wprowadzi do Hearthstone korowód dziwów i niesamowitości, spowitych plugawymi oparami. Przedwieczni Bogowie – dzierżące przerażającą...

Reklama