DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Hurtworld – Aktualizacja 0.3.5.1 już dostępna!

Dużo nowości i jeszcze więcej błędów!

 

22 kwietnia wyszedł długo oczekiwany przez społeczność patch do Hurtworld, który diametralnie odmienił rozgrywkę. Zmiany zaserwowane nam przez twórców są znaczące i skupiają się przede wszystkim na całkowicie odmiennym i rozszerzanym o nowe funkcje systemie budowania. Ciekawi zmian gracze ruszyli budować i sprawdzać nowe możliwości, co niestety zakończyło się porażką, ponieważ nowy update poza wieloma ciekawymi nowościami wprowadził dwukrotnie więcej błędów przez co gra stała się nie grywalna. Mieliśmy więc tryb budowania, który nie wykorzystywał naszych zasobów przez co mogliśmy budować do woli. Oczywiście tutaj pojawił się kolejny problem z limitem postawionych konstrukcji dodany przez twórców. Ten błąd został naprawiony, ale pozostały inne jak fakt, że nie możemy opuścić pojazdu, gdy już do niego wejdziemy. Kolejna mała łatka i problem został rozwiązany. Wtedy pojawił się błąd, który pozwalał tworzyć “nierajdowalne” bazy  (limit nie pozwalał stawiać C4). Oczywiście znów mała łatka i wydaje się, że tydzień wrażeń, który zaserwowali nam twórcy właśnie dobiega końca i wszystko wraca do normalności.  Rozwijanie gry, która jest w wersji beta to proces naturalny, jednak deweloperzy powinni przywiązywać większą wagę do tak poważnych błędów, by nie tworzyć dziesiątek łatek do jednej aktualizacji.

Pełna lista zmian:

  • Nowy klucz który służy do zmiany miejsca maszyn.
  • Nowe menu budowania.
  • Zmiany w C4 czyli konstrukcje uzyskają życie i wybuch zabiera jakąś część w zależności od odległości od danej struktury(Tiery)
  • Limit budowy na każde oznaczenie własności

Autor

Związany z grami od dwudziestu lat, obserwował jak wielkie zmiany nadchodzą na rynku gier komputerowych przez cały ten czas. Fan gier strategicznych i survivali ale nie odpuści żadnej okazji by zagrać w nowość z dowolnego gatunku.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.