DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

InnoGames TV – październikowy odcinek z dreszczykiem

Gracze, którzy już teraz nie mogą doczekać się na Halloween, ucieszą się na wieść o premierze nowego, październikowego odcinka InnoGames TV.

thumbnail_smallsize_InnoTV

Program trwa tym razem około 11 minut i zawiera między innymi pierwszy rzut okiem na rasę, która wkrótce wpadnie w gości do Elvenar, a także zapowiedź specjalnego, halloweenowego wydarzenia w Forge of Empires. W odcinku nie zabrakło też informacji o Grepolympii, czwórbojowych zawodach w Grepolis, oraz o nowym budynku w klasycznym strategicznym MMO – Plemiona.

Rike i Timon z ekipy Elvenar zaczynają od przybliżenia widzom gościnnie występującej w grze rasy Leśnych Elfów. Rasa ta pozwoli graczom na stworzenie szeregu wyjątkowych budynków i jednostek. Sympatyczny duet przedstawi w tym miesiącu również nowy materiał zwany „maną”, który wytwarza się w wyspecjalizowanych obiektach

elvenar_artwork-woodelves

Następnie – Forge of Empires z mrożącą krew w żyłach specjalną linią halloweenowych misji. Projektancki gry – Thi i Kai – opowiedzieli o sezonowym wydarzeniu, w którym tajemniczy Jack O’Lantern rzuci graczom codzienne wyzwanie i nagrodzi nowymi budynkami i obrazkami awatarów za pomyślne rozwikłanie jego chytrych łamigłówek.

Reklama

Wreszcie antyczne Grepolis, w którym raz jeszcze zapłoną znicze Grepolympii. Tak! Wraca Grepolimpia, popularne wydarzenie, w którym gracze ścigają się do zwycięstwa w czterech różnych dyscyplinach, charakterystycznych dla tego antycznego świata. Na koniec odcinka Thomas, Product Manager gry Plemiona, pokrótce zaprezentuje Strażnicę – najnowszy budynek wprowadzający nową mechanikę w tym popularnym, strategicznym MMO.Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama