DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Insomniac Games zapowiedziało kolejne dwa tytuły na Oculus Rift.

fdsgfd

Wychodzi na to, iż Insomniac Games niegdyś słynące z tak wspaniałych serii jak Spyro the Dragon, Ratchet & Clank oraz Resistance, już na stałe przeniesie się na platformę zabierającą nas w podróż po wirtualnej rzeczywistości, czyli Oculus Rift. Jeszcze w tym roku w nasze ręce wpadną dwie dodatkowe gry oprócz wychodzącego w czerwcu Edge of Nowhere.

 

 

Trailer Feral Rites na pierwszy rzut oka nie mówi właściwie nic poza tym, że najpewniej będzie to gra typu Beat ‘Em Up w klimatach fantasy z kamerą ustawioną za plecami głównego bohatera/bohaterki. Całkiem możliwe, iż przedstawiony zostanie nam wybór własnej postaci, gdzie następnie wyruszymy w podróż aby wykonywać przeróżne, najrozmaitsze misje.

 

 

The Unspoken planowane na końcówkę tego roku to najlepszy przykład tytułu mającego za zadanie wykorzystać kontrolery Oculus Touch, które do tego czasu powinny pojawić się na rynku. Czym będzie się wyróżniać ta gra? Mianowicie wcielimy się tutaj w potężnych magów (każdy pod kontrolą gracza), walczących ze sobą we współczesnym Chicago. Prowadzone batalie będą polegać na machaniu rękami w celu wysłania w stronę oponenta magicznych zaklęć, a co poniektórzy zauważą, iż odczytywanie ruchów przeciwnika może być łatwym sposobem na kontrę.

W takich chwilach żałuję tylko tego, że taka firma jak Insomniac Games nie kontynuowała pracy nad kolejnymi tytułami np. na PlayStation.

Autor

Jedyny w swoim rodzaju, najwspanialszy z najwspanialszych, prawdziwy geniusz zła!

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.