DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

IRON HARVEST

Wideo

IRON HARVEST COMPLETE EDITION JUŻ NIEBAWEM NA NOWEJ GENERACJI KONSOL!

Już 26 października w sprzedaży pojawi się Iron Harvest Complete Edition na platformy PlayStation 5 oraz Xbox Series S/X. Gra będzie dostępna zarówno cyfrowo, jak i w pudełkach.

Już 26 października w sprzedaży pojawi się Iron Harvest Complete Edition na platformy PlayStation 5 oraz Xbox Series S/X. Gra będzie dostępna zarówno cyfrowo, jak i w pudełkach.

Ta nowa wersja uznanego przez krytyków RTSa Iron Harvest zawiera wcześniej wydane na PC dodatki Roswiecka Rewolucja i Operacja Orzeł. Będzie jej także towarzyszyć duża aktualizacja wprowadzająca nową mapę dla wielu graczy, nowy budynek obronny do zbudowania, ulepszenia i poprawki do uwielbianej strategii czasu rzeczywistego. Poza zawartością w grze, KING Art Games wyda również nową wersję ścieżki dźwiękowej, Iron Harvest Extended Soundtrack, dodającą 70 minut muzyki z podstawowej gry i dodatku Operacja Orzeł. Ścieżka dźwiękowa pojawi się na Spotify, YouTube i innych popularnych platformach muzycznych jeszcze w tym miesiącu.

Ze sterowcami przysłaniającymi niebo i stąpającymi po ziemi gigantycznym dieselpunkowymi mechami, gracze na całym świecie stworzyli surową, lecz przyjazną społeczność, która nie tylko wnosiła cenne uwagi, ale także rywalizowała o miano najlepszego dowódcy mechów w świecie 1920+. Już na długo przed udaną kampanią w serwisie Kickstarter w 2018 roku, społeczność Iron Harvest wpłynęła na kształt gry, której ostateczną formę widzimy w tej kompletnej edycji.

Nowy zwiastun z ogłoszeniem podsumowuje dotychczasowe osiągnięcia i pozwala zerknąć na to, czego można się spodziewać po dziś zapowiedzianej edycji. Zwłaszcza pierwszy rzut oka na wyczekiwaną wersję konsolową spowoduje szybsze obroty dieselpunkowego silnika. KING Art Games pokazuje też odrobinę nowego trybu Worldmap, nadchodzącego w drugim roku życia Iron Harvest.

Reklama
Podsumowując, Iron Harvest Complete Edition zawierać będzie:
  • Pełną grę znaną z pecetów zoptymalizowaną dla potrzeb konsolowych graczy
  • Oba fabularne dodatki (Roswiecka Rewolucja, Operacja Orzeł)
  • 4 frakcje z czterema unikalnymi kampaniami
  • 12 grywalnych bohaterów
  • 18 map w trybie dla wielu graczy
  • Ponad 30 misji
  • Tryb lokalnej kooperacji

Gra Iron Harvest jest już dostępna na PC, a już 26 października ukaże się pudełkowo i cyfrowo na PlayStation 5 oraz Xbox Series S|X. Na 2022 zaplanowane są natomiast cyfrowe premiery na PS4 i XO. Gra posiada polskie napisy i dubbing. Dostępna jest także do wyboru specjalna wersja dubbingu, w której jednostki każdej ze stron konfliktu oraz przypisani do nich bohaterowie, w tym ci reprezentujący Republikę Polanii, wygłaszają swoje kwestie w ojczystych językach.

Jurassic World Evolution 2 – premiera, zwiastun, najważniejsze informacje

Autor

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama