DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Przywitanie bohaterów

Newsy

Moja historia – nowy film w ramach kampanii “Przywitanie bohaterów”

Bungie opublikowało kolejny filmik w ramach kampanii „Przywitanie bohaterów”. „Moja historia” opowiada historie członka społeczności Destiny 2 Uhmaayyze, który opowiada, jak dzięki swojej pasji do gry został twórcą treści.
Przywitanie bohaterów

Przywitanie bohaterów w Destiny 2

Kampania Bungie „Przywitanie bohaterów” przedstawia historie graczy Destiny 2 i ukazuje różne formy ich „bohaterstwa”. Kampania już niedługo zostanie wzbogacona o kolejne filmiki, z nowymi historiami społeczności.

To niesamowite, kiedy wierzysz w społeczność, która wierzy w ciebie. Jestem niezwykle wdzięczny swojej społeczności i fanom, gdyż bez nich nie byłoby to możliwe – powiedział Uhmaayyze o swojej przygodzie. – Podczas nagrań czułem się jak gwiazda. Wszystko w tym dniu było jak sen, który staje się rzeczywistością. Pragnę podziękować Bungie, pracownikom agencji ICHI, mojej rodzinie, i przede wszystkim wam, fanom i mojej społeczności. Dziękuję za to, że we mnie uwierzyliście. To dopiero początek mojej przygody i nie byłoby mnie tu bez was – nie bójcie się marzyć, Strażnicy.

Sprawdź również: Sezon Udręczonych już dostępny w Destiny 2

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama