DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Need for Speed Heat – zobacz oficjalny zwiastun gry!

Miliony szalonych projektów znalazło się w NFS Heat Studio, specjalnej aplikacji do przerabiania samochodów, które trafią do nadchodzącej gry Ghost Games i EANeed for Speed Heat.Zaledwie w zeszłym miesiącu ogłosiliśmy, że gracze spędzili średnio 24 minuty na tworzeniu ciekawych samochodów, co doprowadziło do ponad 2 milionów unikalnych projektów. Aby uczcić kreatywność społeczności, w ramach konkursu NFS Heat Studio Showcase, wyłoniono 5 fanów, których dzieła znalazły się w zwiastunie najnowszej gry.

Spersonalizowane pojazdy to nie wszystko! Ponad 100 000 fanów, którzy stworzyli własny samochód w aplikacji NFS Heat Studio, otrzymało własną wersję trailera z ich autorskim projektem.

Reklama

Gwiazdy, w tym French Montana, A$AP Ferg, Pierre-Emerick Aubameyang i partnerzy – Aston Martin, BMW, Mercedes, Porsche, Polestar i Honda również dołączyli do zabawy, a ich projekty będzie można podziwiać na ich kanałach społecznościowych.

Need for Speed Heat wysyła graczy do Palm City, zupełnie nowego otwartego świata, gdzie za dnia kierowcy będą rywalizować w legalnych wydarzeniach, aby ryzykować I budować swoją reputację nocą.  Need for Speed Heat oferuje graczom możliwość dostosowania i ulepszenia listy ponad 120 samochodów, w tym hybrydowo-elektrycznego Polestar 1.

Gra trafi do sprzedaży 8 listopada i będzie dostępna na Xbox One, PlayStation 4 i komputery stacjonarne.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama