DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Nioh – Demo samurajskiej gry akcji już w kwietniu na PlayStation 4.

aaa2

Mamy potwierdzenie od Sony, mianowicie w okresie 26 kwietnia do 5 maja będzie można pobrać za darmo z PSN Store demo gry Nioh, która na pierwszy rzut oka wydaje się być znakomitym tytułem z gatunku action rpg posiadającym fascynujący klimat orientalny. W grze wcielimy się w rolę białowłosego samuraja posługującego się dużą gamą broni ze wskazaniem na ojczyste Japonii katany, którym ścierać będziemy się z przeróżnymi przeciwnikami jak np. inni wojownicy czy też demony z tamtejszych wierzeń ludowych. Za pełne interesujących ruchów animacje odpowiada Team Ninja, które dołożyło wielu starań aby były jak najlepsze, w co raczej nikt nie wątpi. Oczywiście zapowiedziane zostały również dodatki, a jeden z nich, czyli The Mark of Conqueror będzie dostępny za ukończenie wersji demo. Warto również wspomnieć, iż Nioh to nie jest wcale taki nowy projekt, gdyż jego początki sięgają aż roku 2004, kiedy to Koei zapowiedziało samurajską grę pod tytułem Ni-Oh. Poniżej możecie zobaczyć jak będzie się prezentować ten godny uwagi tytuł.

Reklama
Autor

Jedyny w swoim rodzaju, najwspanialszy z najwspanialszych, prawdziwy geniusz zła!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Gry za darmo

Call of Duty: Vanguard za darmo do wypróbowania już w ten weekend na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Newsy

Premiera Spellforce 3 Reforced na konsolach PS4, XO, PS5 i XSX została przesunięta na 8 marca 2022 roku. Cena gry wynosi 179,99 złotych.

Gry za darmo

Kolejny etap Hitman 3 za darmo. Od 4 listopada gracze na platformach PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S będą mogli bezpłatnie...

Reklama