DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Oficjalny zwiastun Call of Duty: Infinite Warfare – Multiplayer Beta!

Już prawie jest! Dołącz do pierwszych, którzy poznają całkowicie nowy system kombinezonów, zupełnie nowe drużyny zadaniowe i jeszcze więcej w wieloosobowej becie Infinite Warfare, która zaczyna się 14 października na PS4 dla osób, które zamówiły Infinite Warfare przed premierą.Przywdziej jeden z kombinezonów, każdy z inną charakterystyką i zestawem broni. Przetestuj nowy arsenał broni i ekwipunku wraz ze zdobywaniem kolejnych poziomów. Walcz w nowych i klasycznych trybach wieloosobowych. Sprawdź się w starciu drużyn zadaniowych, które nagrodzi cię za wypełnianie zadań wyznaczonych przez unikalnego dla każdego drużyny dowódcę.

Wszystko zaczyna się 14 października. Rozpiska bety jest następująca:

Weekend 1: Tylko PS4™ – 14.10. o godz. 19 do 17.10. godz. 19
Weekend 2: PS4™ i Xbox One – 21.10. o godz. 19 do 24.10. do godz. 19

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.