DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Hot Wheels Unleashed

Wideo

PREMIERA HOT WHEELS UNLEASHED

Gra Hot Wheels Unleashed jest dostępna już dziś przedpremierowo, a dla wszystkich od 30 września.

Nowe, emocjonujące wyścigi zręcznościowe z kultowymi samochodami Hot Wheels i niesamowitymi trasami w rolach głównych. Hot Wheels Unleashed zawiera auta na bazie znanych licencji, takich jak DC, Powrót do Przyszłości, Knight Rider, czy Wojownicze Żółwie Ninja, oraz znanych producentów jak Audi, Ford, Honda i więcej!

Firmy Mattel i Milestone, wiodący światowy developer gier wyścigowych, ogłaszają, że Hot Wheels Unleashed™ jest już dostępne. Napakowane po brzegi akcją, zręcznościowe wyścigi są już dostępne dla tych, którzy kupili w przedsprzedaży Hot Wheels Unleashed ™ – Ultimate Stunt Edition na platformach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch i PC. Pozostali fani wyścigów i Hot Wheels® będą mogli zagrać w Hot Wheels Unleashed już 30 września.

Gracze mogą wreszcie do woli driftować, przyspieszać, skakać i rozbijać się na kultowych, pomarańczowych torach Hot Wheels oddanych w oszałamiająco szczegółowy sposób. Gra zawiera unikalne tryby dla jednego gracza, w tym Hot Wheels City Rumble, gdzie gracz musi wygrywać wyścigi, jazdę na czas, wypełniać specjalne zadania i pokonać bossów, aby poszerzyć swoją kolekcję o unikalne samochody i elementy torów. Gracze mogą także zmierzyć się w szalonych wyścigach wieloosobowych do 12 osób online (w tym możliwość wspólnego grania na różnych konsolach dla tej samej rodziny), lub dwójki offline, dzięki trybowi podzielonego ekranu.

Na start gra zawiera 66 pojazdów, w tym najbardziej znane, oryginalne projekty z całej 53-letniej historii Hot Wheels, jak Boneshaker™, Rodger Dodger™ i Twin Mill™, ikony popkultury jak Batmobil of DC™, Party Wagon Wojowniczych Żółwi Ninja, Snoopy z Fistaszków, Wehikuł Czasu z należącego do Universal Pictures i Amblin Entertainment Powrotu do Przyszłości, K.I.T.T. z serialu telewizyjnego NBC Knight Rider i samochody rzeczywistych producentów, takich jak Audi, Ford, Honda i wielu innych.

Reklama

Każdy pojazd ma specjalne atrybuty i poziom unikalności, które gracz może ulepszyć. Oryginalne projekty Hot Wheels i rzeczywistych producentów można także personalizować za pomocą edytora malowania, gracze mogą tam też podzielić się swoimi projektami z resztą świata, lub pobrać dzieła innych.

Hot Wheels Unleashed™ zawiera sześć różnych środowisk, każde z własnymi możliwościami i stylem: garażu, wieżowcu, szkole, skateparku, osobnym pokoju (zaprojektowanym specjalniex po to, aby pokazać wolność w budowie torów) i w piwnicy, specjalnej przestrzeni, w której możesz przearanżować meble i akcesoria dzięki setkom opcji dostosowywania.

Edytor torów to unikalna opcja, której użyli sami projektanci Milestone podczas tworzenia tras w grze, a graczom pozwala ona na stworzenie mnóstwa wariacji torów dzięki różnym elementom. Na premierę gry dostępne jest ponad 20 elementów, takich jak T-Rex Escape, Spider Ambush i Hungry Cobra. Edytor torów daje również graczom możliwość dzielenia się swoimi dziełami w grze lub pobierania tego, co przez inni gracze.

Aby gracze nigdy się nie znudzili, plany zawartości po premierze Hot Wheels Unleashed™ zawierają więcej pojazdów z kultowych marek, na przykład Street Fighter™, Masters of the Universe™, DC, czy Barbie™, oraz samochody od producentów wyścigówek, jak Aston Martin, BMW i McLaren™.

Reklama

Darmowe i płatne DLC będą wypuszczane regularnie i zawierać będą pojazdy, elementy toru, przedmioty do dostosowywania i ekskluzywne, tematyczne rozszerzenia, wprowadzające nowe środowiska. Gracze będą mieli również okazję dołączyć do sezonów wyścigowych, ograniczonych czasowo wyzwań z nowymi pojazdami i specjalnymi nagrodami.

Przepustka sezonowa HOT WHEELS™ Pass Vol. 1 zawiera 10 pojazdów, 3 zestawy do dostosowywania, 3 elementy do budowy toru i HOT WHEELS™ – Batman Expansion. Zawartość przepustek sezonowych numer 2 i 3 zostanie ogłoszona później.

Gra Hot Wheels Unleashed™ jest dostępna już dziś przedpremierowo, a dla wszystkich od 30 września na platformach PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Xbox One, Nintendo Switch i PC.

Koch Media i Bloober Team znowu w jednej drużynie!

System walki, eksploracja oraz inne mechaniki w Marvel Guardians of the Galaxy

Reklama

RazerCon 2021 już 21 października

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama