DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Hyper Scape
Hyper Scape

Newsy

Premiera Hyper Scape już 11 sierpnia

Firma Ubisoft właśnie ogłosiła, że gra Hyper Scape zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w dniu 11 sierpnia. Tego samego dnia rozpocznie się też premierowy sezon gry, zatytułowany „Pierwsza zasada”. W trakcie którego gracze będą mogli przetestować nową zawartość, sprawdzić funkcje Hyper Scape Crowncast i dowiedzieć się więcej o świecie Hyper Scape. Już teraz zapraszamy do rozgrywanej obecnie otwartej bety Hyper Scape, dostępnej wyłącznie na PC, która zakończy się 3 sierpnia o godzinie 8:59 czasu polskiego.Graj lub oglądaj i odbieraj nagrody


W ramach podziękowania dla wszystkich naszych fanów, dzięki którym beta osiągnęła tak duży sukces, w ten weekend uruchamiamy specjalne wydarzenie z nagrodami. Zagrajcie w betę Hyper Scale lub oglądajcie jej rozgrywki na Twitch przez co najmniej godzinę, aby otrzymać 600 bitcrowns do użycia w pełnej wersji Hyper Scale po 11 sierpnia. Nagrodę tę można odblokować na dwa sposoby:

  • GRAJĄC w otwartą betę w ten weekend przez co najmniej godzinę.
  • OGLĄDAJĄC wybrane streamy Hyper Scape na Twitchu przez co najmniej godzinę. (Streamy muszą mieć włączone rozszerzenie Crowncast. Aby się zakwalifikować, gracze muszą najpierw połączyć konto Uplay ze swoim kontem Twitch).

Nagroda jest dostępna już dzisiaj od godziny 18:00, aż do zakończenia otwartej bety, 3 sierpnia o godz. 8:59 czasu polskiego.


Premiera na konsole w pierwszym sezonie


Po fazach testowych, dostępnych wyłącznie na komputerach PC, także gracze na Xbox One i PlayStation 4 będą mieli okazję po raz pierwszy zagrać w Hyper Scape. Gracze konsolowi, którzy odblokowali lub zakupili elementy kosmetyczne z testu technicznego i otwartej bety, grając na PC lub poprzez Crowncast Hyper Scape, będą mieli dostęp do wszystkich tych elementów także na konsolach, gdyż Hyper Scape obsługuje wspólne postępy na wszystkich platformach.

Reklama

„Choć gra była już dostępna na PC od czasu naszej pierwszej fazy testowej, prawdziwą premierą Hyper Scape jest rozpoczęcie sezonu pierwszego” powiedział Graeme Jennings, starszy producent Hyper Scape w Ubisoft Montréal. „Poświęciliśmy okresy testowe na rozwój i udostępnianie częstych aktualizacji, aby zapewnić poprawny balans gry. Dzięki tym aktualizacjom jesteśmy gotowi powitać graczy na konsolach, którzy będą mogli cieszyć się mnóstwem nowej zawartości”.


Nowa zawartość w sezonie pierwszym


Pierwszy sezon Hyper Scape wprowadza zupełnie nową broń średniego zasięgu, Dragonfly. Pojawi się także nowe hakowanie, Magnet, które może być skuteczną pułapką na zaskoczonych uczestników gry. Sezon pierwszy zawierać będzie w sumie 11 rodzajów broni i 11 hakowań. Oprócz Solo i Squad Crown Rush, w sezonie pierwszym planowane są dodatkowe tryby ograniczone czasowo.


Fabuła hyper scape rozpoczyna się w sezonie pierwszym


Hyper Scape


Sezon pierwszy zaczyna się od głównego wątku fabularnego Hyper Scape: W Hyper Scape na graczy czeka tajemnica związana z korporacją Prisma Dimensions, którą ci będą musieli rozwiązać. Sezon pierwszy wprowadza odłamki pamięci, które gracze mogą zbierać, aby dowiedzieć się więcej o niektórych postaciach i wydarzeniach. Co tydzień, w świecie gry ukryty zostanie nowy odłamek pamięci, który gracze będą mogli znaleźć i zebrać. Oprócz odłamków pamięci, podczas pierwszego i kolejnych sezonów będą udostępniane komiksy, rozszerzające fabułę Hyper Scape.


Nowe funkcje rozszerzenia crowncast dla Twitch


Pierwszy sezon Hyper Scape wprowadzi nową funkcję do innowacyjnego rozszerzenia Hyper Scape Crowncast dla Twitch: Kudos, narzędzie pozwalające widzom wspierać swoich streamerów i reagować na najbardziej ekscytujące chwile poprzez efekty wizualne w grze podczas starcia konkretnego streamera. Kudos można będzie kupić za Twitch Bits, wirtualne towary, pokazujące wsparcie dla streamerów.

Dzięki Hyper Scape Crowncast, widzowie będą mogli też zaliczać postępy w przepustce bitewnej (bezpłatnej i premium) poprzez oglądanie streamów Hyper Scape na Twitch. Streamerzy będą też mogli zapraszać widzów do swoich drużyn, a dołączenie będzie kwestią kilku kliknięć. Funkcja głosowania na wydarzenia pozwalająca widzom wpływać na rozgrywki w czasie rzeczywistym zostanie w pierwszym sezonie rozszerzona o nową kartę wydarzenia, zwaną „Lethal Melee”. Podczas wydarzenia „Lethal Melee” broń do walki wręcz może wyeliminować przeciwników jednym ciosem. W sumie, w rozszerzeniu Hyper Scape Crowncast dostępnych będzie dziewięć kart wydarzeń.

Reklama

Przepustka bitewna sezonu pierwszego


Sezon pierwszy Hyper Scape zawierać też będzie nowe elementy personalizacji, dostępne poprzez przepustkę bitewną. Przepustka bitewna oferuje ścieżkę bezpłatną i premium, w sumie ze 100 poziomami unikatowych elementów kosmetycznych do odblokowania w trakcie sezonu. Ścieżka premium przepustki bitewnej jest dostępna w cenie 950 bitcrowns (waluty w grze). Gracze otrzymują bitcrowns po prostu grając lub kupując pakiety bitcrowns za prawdziwe pieniądze, w sklepach Ubisoft lub podmiotów zewnętrznych. Podobnie jak w otwartej becie, widzowie mogą zaliczać postępy w przepustce bitewnej, po prostu oglądając streamy Hyper Scape na Twitchu z włączonym rozszerzeniem Hyper Scape Crowncast. Dodatkowe elementy personalizacji będą dostępne poprzez sklep w grze.


Więcej informacji o Hyper Scape znaleźć można pod adresem: www.hyperscape.com

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama