DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Spadkobierca Left 4 Dead

Wideo

Premierowy zwiastun Back 4 Blood, spadkobiercy Left 4 Dead

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun premierowy Back 4 Blood, czyli spadkobiercy uwielbianej przez miliony graczy serii Left 4 Dead.

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun premierowy Back 4 Blood, czyli spadkobiercy uwielbianej przez miliony graczy serii Left 4 Dead. Nowy filmik pokazuje ekipę czyścicieli, która walczy przeciwko hordzie zarażonych, znanych jako robaczywi, aby uratować świat w imię ludzkości. Poza intensywną kampanią kooperacyjną zwiastun prezentuje również rywalizuję w trybie roju PvP (gracz kontra gracz), który pozwala drużynom na granie na zmianę czyścicielami oraz robaczywymi.
Back 4 Blood Zwiastun

My nie możemy się już doczekać

Back 4 Blood to strzelanina z zombie z perspektywy pierwszej osoby i trybem współpracy, przygotowana przez twórców uznanej przez krytyków serii Left 4 Dead, charakteryzująca się porywającą, dynamiczną rozgrywką oraz wysoce różnorodną, konfigurowalną akcją, która sprawi, że gracze będą wracać po więcej. Historia Back 4 Blood rozgrywa się po katastrofalnej epidemii, w której większość ludzkości została albo zabita, albo zainfekowana przez pasożytniczego Diabelskiego Robaka. Grupa weteranów apokalipsy zwanych Czyścicielami, zahartowana przez niewyobrażalne wydarzenia i gotowa do walki o losy reszty ludzkości, zebrała się, by stawić czoła zainfekowanym okropieństwom znanym jako Zarażeni i odzyskać świa

Back 4 Blood – premiera, zwiastun, najważniejsze informacje

Gra Back 4 Blood będzie dostępna w pudełkach na Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 5 i PlayStation 4 od 12 października 2021 roku. Do zamówień w przedsprzedaży dołączony będzie elitarny zestaw skórek broni „Fort Hope”.

Warto dodać, że gra w dniu premiery będzie dostępna dla subskrybentów Xbox Game Pass na platformie PC oraz Xbox.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Back 4 Blood dostępna w ramach subskrybcji Xbox Game Pass. Już 12 października do biblioteki Xbox Game Pass trafi najnowsza produkcja Turtle Rock Studios.

Reklama