DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Riders Republic

Newsy

Riders Republic – już dziś premiera. Mamy nowy zwiastun i znamy cenę

Riders Republic jest już dostępna na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz PC. Mamy nowy zwiastun. Gdzie kupić?

Riders Republic jest już dostępna na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, a także na komputerach PC z systemem Windows za pośrednictwem Ubisoft Store i Epic Games Store.
Riders Republic

Już dziś premiera Riders Republic!

Opracowana przez Ubisoft Annecy, gra Riders Republic zaprasza wszystkich do wskoczenia na tętniący życiem wirtualny plac zabaw, gdzie mogą doświadczyć dreszczyku emocji związanych ze sportami ekstremalnymi w otwartym i pięknym środowisku gry. Jej użytkownicy mogą swobodnie przemierzać wraz ze swoimi przyjaciółmi ogromny i tętniący życiem otwarty świat, w którym będą mogli rywalizować i wykonywać szalone ewolucje w ekscytujących dyscyplinach sportowych, takich jak jazda na rowerze, nartach, snowboardzie, wingsuicie czy w jego rakietowej odmianie. Niezależnie od tego, czy gracze zechcą porywalizować z przyjaciółmi, czy też jeździć w pojedynkę, aby zdominować góry i kaniony, czeka na nich mnóstwo ekscytujących momentów i aktywności do odkrycia.

Sprawdź również: Recenzja Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na Xbox Series X?

Riders Republic pozwoli graczom przejechać przez jedne z najbardziej zapierających dech w piersiach krajobrazów jakie Stany Zjednoczone mają do zaoferowania. Jedne z najbardziej kultowych amerykańskich parków narodowych, takich jak Bryce Canyon, Yosemite Valley, Sequoia, Zion, Canyonlands, Mammoth Mountain i Grand Teton zostały wiernie odtworzone oraz pomysłowo połączone w jeden sportowy park.

Gracze mogą dołączyć do drużyny albo rywalizować ze znajomymi w niesamowitych trybach dla wielu osób:
  • Wyścigi masowe: Im bardziej szalone tym lepsze – epickie wyścigi w różnych dyscyplinach z udziałem ponad 50 zawodników.** Nowe wyścigi pojawiają się na mapie losowo, a więc gracze będą musieli wybierać optymalny tor jazdy, chronić swoją pozycję i elastycznie korzystać z umiejętności podczas walki aż do linii mety.
  • Bitwa na triki: Rywalizujcie w starciach 6 na 6 i spróbujcie zaliczyć jak najwięcej trików na różnych stacjach, aby zdobywać punkty. Wygrywa drużyna z największą liczbą punktów.
  • Każdy na każdego: Rzućcie wyzwanie nowym rywalom w 12-osobowych sesjach i pokażcie im, jak to się robi, na wybranej playliście ekscytujących zawodów.
  • Tryb rywalizacji: Dołączcie do znajomych i sprawdźcie, kto jest najlepszy.
  • Rywalizacja dla wielu osób: Stworzona z myślą o popisach najlepszych zawodników, którzy ostatecznie trafią do najwyższych lig.

W ramach swojej kariery, zawodnicy mogą zyskać sławę w pięciu różnych dyscyplinach kariery. Podczas gry podpiszą kontrakty z legendarnymi sponsorami i otrzymają zaproszenia do najbardziej znanych zawodów sportowych, takich jak Red Bull Rampage czy X Games. Gracze będą mogli personalizować swojego zawodnika poprzez sprzęt oparty o postępy i rozbudowę. Możliwe będzie zdefiniowanie każdego aspektu postaci. Niezależnie od tego czy chcesz być najlepszym snowboarderem w historii czy najszybszym zawodnikiem na dwóch kołach, wszystko jest możliwe.

Rok 1 Riders Republic będzie zawierał jeden sezon przedpremierowy Grand Opening, trzy sezony tematyczne, a także darmowe aktualizacje zawartości dla wszystkich graczy, w tym nowe tryby gry wieloosobowej, wydarzenia na żywo, cotygodniowe wyzwania i wiele więcej. Posiadacze Przepustki Roku 1 otrzymają wczesny dostęp do dodatkowej zawartości, w tym egzotycznych zestawów, pakietów kosmetycznych i dodatku sportowego BMX.

Reklama
Gdzie kupić?

Riders Republic obsługuje rozgrywkę międzyplatformową i międzygeneracyjną, umożliwiając graczom łączenie się z przyjaciółmi i innymi graczami na wszystkich platformach. Gracze, którzy zakupili Riders Republic na Xbox One lub PlayStation 4, będą mogli zaktualizować swoją grę do wersji next-gen bez dodatkowych kosztów na Xbox Series X|S i PlayStation 5.

Sprawdź cenę już teraz!

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama