DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

The Outer Worlds zadebiutuje na Nintendo Switch

Private Division i Obsidian Entertainment ogłosiły dzisiaj, że gra The Outer Worlds zostanie wydana na Nintendo Switch, po premierze na innych platformach.Obejrzyj materiał wideo na kanale YouTube Private Division i zobacz jak Matthew Singh, Senior Producer w Obsidian Entertainment, opowiada o przeniesieniu The Outer Worlds, we współpracy z Virtous, na Nintendo Switch

The Outer Worlds to nowa gra sci-fi RPG dla pojedynczego gracza od Obsidian Entertainment oraz Private Division. Budzisz się z hibernacji na statku kolonizacyjnym zagubionym w drodze na swoje miejsce przeznaczenia na skraju galaktyki tylko po to, aby znaleźć się w samym środku spisku, który zagraża zniszczeniem kolonii Halcyon. Podczas odkrywania najdalszych zakątków kosmosu napotkasz różne, walczące o władzę frakcje, a twoja postać zadecyduje o przebiegu tej rozwijającej się w oparciu o działania gracza historii. W korporacyjnym równaniu dla tej kolonii jesteś nieprzewidzianą zmienną.

Reklama

The Outer Worlds zostanie wydane na Xbox One, PlayStation 4 i PC (w sklepach Microsoft Windows Store i Epic Games) 25 października 2019 roku. Po premierze na tych platformach The Outer Worlds pojawi się również na Nintendo Switch. Obecnie data wydania gry na Nintendo Switch nie została ogłoszona.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama