DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

The Sims 4 Cztery pory roku już w sprzedaży!

Od słonecznych, letnich dni po mroźne podmuchy – na każdy ze światów pogoda oddziałuje w wyjątkowy sposób.

Już dziś premiera dodatku The Sims™ 4 Cztery pory roku* przeznaczonego na komputery PC i Mac. W The Sims 4 Cztery pory roku Simowie będą doświadczać wpływu pogody i zmieniających się pór roku na swoje życie, cieszyć się zajęciami sezonowymi, ozdabiać dom w związku z obchodami świąt, angażować się w rozwój kariery w ogrodnictwie i nie tylko. W każdym ze światów na Simów czekają wyjątkowe warunki pogodowe, które będą wpływały na ich wybory, związki i codzienne funkcjonowanie. Z The Sims 4 Cztery pory roku gracze odkryją szereg nowych sposobów na pogrywanie z życiem i opowiadanie niesamowitych historii przez cały rok.

Oto co o dodatku powiedział starszy producent – Grant Rodiek: „The Sims 4 Cztery pory roku to dodatek umożliwiający graczom tworzenie nowych, ekscytujących historii w The Sims 4. Pogoda i odmienny charakter poszczególnych pór roku stwarzają Simom szansę na przeżycie intensywnych doznań. Bez względu na to, czy narzucą na siebie kurtkę przeciwdeszczową i wybiorą się na spacer w strugach wiosennej ulewy, postanowią natrzeć śniegiem rywala, czy skoncentrują się na jesiennych zbiorach miodu, nuda im nie grozi.Rozgrywka jest bogatsza, pełna wyzwań i szans na tworzenie nowych opowieści. Mnie osobiście ten dodatek bardzo przypadł do gustu i wraz z całym zespołem, cieszymy się, że wreszcie trafia on w ręce fanów. Nie możemy się już doczekać obserwowania, w jaki sposób gracze będą bawić się pogodą.”

Poza kaprysami pogody w The Sims 4 Cztery pory roku gracze znajdą również kalendarz przepełniony rożnego rodzaju świętami, które Simowie będą obchodzić w gronie rodziny i przyjaciół. Podczas Święta Zbiorów Simowie zgromadzą się przy wspólnym stole, by zasiąść do iście królewskiej uczty. Prezenty, które przygotuje dla nich Papcio Mróz w związku z Zimową Fiestą rozweselą nawet największych malkontentów. A zaraz po hucznym przywitaniu Nowego Roku przyjdzie kolej na romantyczną randkę z okazji Dnia Miłości. W The Sims 4 Cztery pory roku, gracze mogą również ustanawiać własne święta i decydować o sposobie w jaki należy je obchodzić. Z tak wypełnionym kalendarzem rozrywek wystarczy Simom na cały rok!


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama