DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

F1 2021

Newsy

Tor Imola powraca do F1 2021. To już drugi z trzech darmowych torów

W F1 2021 pojawił się drugi z trzech darmowych torów – Autodromo Enzo e Dino Ferrari, lepiej znanego jako Imola. Max Verstappen z zespołu Red Bull wygrał w tym roku na nim konkurs, pokonując Lewisa Hamiltona.

Tor Imola już w F1 2021! W F1 2021 pojawił się drugi z trzech darmowych torów – Autodromo Enzo e Dino Ferrari, lepiej znanego jako Imola. Max Verstappen z zespołu Red Bull wygrał w tym roku na nim konkurs, pokonując Lewisa Hamiltona. Tor Imola, to kolejny dodatek po trasie w Portimao, która został wprowadzona do gry w ubiegłym miesiącu. Jeddah zostanie wprowadzony do gry w listopadzie przed Grand Prix Arabii Saudyjskiej 2021. 
F1 2021

Tor Imola powraca do F1 2021

Najnowsza aktualizacja uwzględnia limitowaną czasowo karoserię zespołu Red Bull, dostępną w grze do 15 listopada. Ta biała karoseria czerpie inspirację z legendarnego bolidu Honda RA 272. W tym bolidzie Richie Ginther zapewnił pierwsze zwycięstwo zespołu w Formule 1. Najnowsza łatka zapewnia też aktualizację karoserii i sponsorów bolidów, a także dodatkowe poprawki do gry. 

“Wprowadzenie toru w Portimao w zeszłym miesiącu spotkało się z niezwykle pozytywnym odzewem, dlatego jesteśmy pewni, że nasi gracze pokochają wyścigi na torze Imola.” – mówi Paul Jeal, F1® Senior Franchise Director w Codemaster.“Jesteśmy też podekscytowani faktem, że Red Bull wybrał F1 2021 aby ujawnić swoja karoserię na GP w Turcji. W naszym studio jesteśmy dumni z faktu, że możemy tworzyć najbardziej autentyczne doświadczenia”

Gracze konsol Xbox i PlayStation mogą wypróbować F1 2021 za darmo w trakcie wersji próbnej dostępnej do pobrania. Wersja próbna pozwala graczom przejść przez początkowe etapy trybu fabularnego.

Sprawdź również: Statystyki kierowców w F1 2021 ujawnione

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama