DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

F1 2021

Aktualności

Tor Imola powraca do F1 2021. To już drugi z trzech darmowych torów

W F1 2021 pojawił się drugi z trzech darmowych torów – Autodromo Enzo e Dino Ferrari, lepiej znanego jako Imola. Max Verstappen z zespołu Red Bull wygrał w tym roku na nim konkurs, pokonując Lewisa Hamiltona.

Tor Imola już w F1 2021! W F1 2021 pojawił się drugi z trzech darmowych torów – Autodromo Enzo e Dino Ferrari, lepiej znanego jako Imola. Max Verstappen z zespołu Red Bull wygrał w tym roku na nim konkurs, pokonując Lewisa Hamiltona. Tor Imola, to kolejny dodatek po trasie w Portimao, która został wprowadzona do gry w ubiegłym miesiącu. Jeddah zostanie wprowadzony do gry w listopadzie przed Grand Prix Arabii Saudyjskiej 2021. 
F1 2021

Tor Imola powraca do F1 2021

Najnowsza aktualizacja uwzględnia limitowaną czasowo karoserię zespołu Red Bull, dostępną w grze do 15 listopada. Ta biała karoseria czerpie inspirację z legendarnego bolidu Honda RA 272. W tym bolidzie Richie Ginther zapewnił pierwsze zwycięstwo zespołu w Formule 1. Najnowsza łatka zapewnia też aktualizację karoserii i sponsorów bolidów, a także dodatkowe poprawki do gry. 

“Wprowadzenie toru w Portimao w zeszłym miesiącu spotkało się z niezwykle pozytywnym odzewem, dlatego jesteśmy pewni, że nasi gracze pokochają wyścigi na torze Imola.” – mówi Paul Jeal, F1® Senior Franchise Director w Codemaster.“Jesteśmy też podekscytowani faktem, że Red Bull wybrał F1 2021 aby ujawnić swoja karoserię na GP w Turcji. W naszym studio jesteśmy dumni z faktu, że możemy tworzyć najbardziej autentyczne doświadczenia”

Gracze konsol Xbox i PlayStation mogą wypróbować F1 2021 za darmo w trakcie wersji próbnej dostępnej do pobrania. Wersja próbna pozwala graczom przejść przez początkowe etapy trybu fabularnego.

Sprawdź również: Statystyki kierowców w F1 2021 ujawnione

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...