DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

F1 2021

Wideo

TOR W PORTIMAO DOSTĘPNY JUŻ TERAZ DLA GRACZY F1 2021

Nowa trasa w Portimao, domu Portugalskiego Grand Prix jest już teraz dostępna jest dla wszystkich graczy F1 2021.

Codemasters i EA zaprezentowało nowy materiał do gry F1 2021, wypełniony informacjami o nadchodzących, darmowych aktualizacjach. Wśród nich najważniejszą jest nowa trasa w Portimao, domu Portugalskiego Grand Prix, która już teraz dostępna jest dla wszystkich graczy F1 2021*. Również od dziś dostępne są: zaktualizowana mechanika pojazdu oraz Samochód Bezpieczeństwa Aston Martin, który uzupełnia obecny Mercedes AMG GT R.

Tor w Portimao to pierwsza z trzech tras dodana do kalendarza F1® na potrzeby Mistrzostw Świata Formuły 1. Darmowa aktualizacja pozwala graczom na nowo napisać historię po zwycięstwie Lewisa Hamiltona w maju. Imola, tor na którym Max Verstappen po raz pierwszy odniósł zwycięstwo w tym sezonie, zostanie udostępniony w październiku, natomiast tor Jeddah w listopadzie, tuż przed swoim debiutem w przedostatnim wyścigu trwającego sezonu. Gracze F1® 2021 mogą spodziewać jeszcze kilku aktualizacji przez resztę sezonów F1® i F2. Harmonogram** zapowiada się następująco:

  • Od 13 września 2021
   • Zaktualizowana mechanika pojazdów 
   • Tor w Portimao 
   • Nowy samochód bezpieczeństwa Aston Martin
   • Darmowy okres próbny na Xbox i PlayStation 
  • Październik 2021
   • Tor Imolo
   • Aktualizacja F1® Sports 
  • Listopad 2021
   • Tor Jeddah Street Circuit
   • Sezon F2 2021

“Jesteśmy podekscytowani mogąc udostępnić aktualizację, w której znajduje się nasz pierwszy darmowy tor, a także poinformować graczy o tym, co czeka nas w najbliższych miesiącach” – mówi Paul Jeal, F1® Senior Franchise Director w Codemasters. “Nasi gracze dali nam znać, jak bardzo nie mogą doczekać się nowych tras sezonu 2021, a Jeddah będzie wyjątkowym wydarzeniem, ponieważ zadebiutuje w grze na kilka tygodni przed Grand Prix Arabii Saudyjskiej w grudniu.”

Gracze konsol Xbox i PlayStation mogą również wypróbować F1® 2021 za darmo w ramach darmowego okresu próbnego. Gra dostępna jest do pobrania już teraz przez odpowiednie sklepy cyfrowe. Wersja próbna pozwala na udział we wprowadzeniu do fabularnego trybu Braking Point, a także sprawdzenie swoich sił podczas Grand Prix na torze Monza oraz w weekendzie otwarcia w trybie My Team.

F1® 2021, oficjalna gra Mistrzostw Świata FIA Formuły 1™, może pochwalić się kilkoma nowościami, w tym ekscytującym, nowym tryb fabularnym “Braking Point”, rozbudowanym trybem Kariery, który pozwala dwóm graczom na wspólne wyścigi oraz trybem Real-Season Start, który pozwala graczom dołączyć do trwającego właśnie sezonu, adoptując aktualne rankingi kierowców i konstruktorów.

Reklama

Autor

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama