DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Uncharted 4: Kres Złodzieja – na Madagaskar z królem polskiego dubbingu!

jarosław

 Przyjazny, kontaktowy, jest taką otwartą duszą.

Powiedział kiedyś Piotr Fronczewski o Jarosławie Boberku, nazywanym królem polskiego dubbingu.

Gracze kojarzą głos Boberka głównie z gier wideo, m.in. Wiedźmin 2 (krasnolud Yarpen Zigrin, umierający na barce elf Ciaran aep Easnillien), serii Gothic (mag Milten), Dragon Age i serii Uncharted (główny bohater). Już niedługo będziemy mieli przyjemność ponownie usłyszeć Jarosława Boberka! 10 maja swoją premierę ma Uncharted 4: Kres złodzieja! Słuchając magicznego głosu aktora zyskamy okazję do wnikliwej oceny aspektu wizualnego najnowszej produkcji studia Naughty Dog.

Twórcy gry obiecali dostarczyć graczom naprawdę niesamowitą przygodę, podczas której będziemy mogli podziwiać realistyczną oprawę wizualną oraz testować “nowy” dopieszczony system walki.

Reklama

Warto jeszcze wspomnieć o kilku zmianach:

  • nowa twarz Drake’a – odpowiada za nią Frank Tzeng https://www.facebook.com/franktzengart/
  • realistyczne detale w 1k – tekstury i mapy zmarszczek prezentuja się realistycznie dzięki shaderom zmodernizowanym przez techników z Naughty Dog
  • opcje dialogowe – drzewka dialogowe pojawiają się w kilku miejscach
  • strój – dostępne modyfikacje stroju, zmiana ubrań
  • środowisko wpływa na postać – poruszają się włosy i ubranie
  • cut sceny odbywają się w czasie rzeczywistym

Oprócz podstawowy do sprzedaży trafią także 2 edycje kolekcjonerskie, z którymi możecie zapoznać się tutaj: https://www.unchartedthegame.com/en-us/purchase.

Dużym minusem jest fakt, iż premiera gry była już wielokrotnie przesuwana. A to z powodu odejścia Amy Hanning (odpowiedzialnej za scenariusz do tej i poprzednich części przygód Drake’a) po ponad 10 latach współpracy z Naughty Dog, dlatego też fabułą w Uncharted 4 zajęły się osoby odpowiedzialne za stworzenie historii w The Last of Us.

Tym czasem podsyłam fragment gameplayu. Bez względu na to, czy pamiętacie poprzednie odsłony tej gry czy ta produkcja jest dla Was nowością – zachęcam do rzucenia okiem.

Reklama

Autor

Nie boję się wyzwań i chętnie podejmuję się nowych zadań. Szukasz grafika 3D? http://alexfoxofficial.wix.com/portfolio Moje hobby to m.in. gry komputerowe i jeździectwo.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Marvel: Strażnicy Galaktyki dostępny w Game Pass. Gra jest dostępna za darmo dla abonamentów Game Pass na platformę Xbox oraz PC.

Gry za darmo

PUBG za darmo na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox. Zgodnie z zapowiedzią gra battle royale przechodzi na model free-to-play. 

Gry za darmo

Ubisoft poinformował na swoich mediach społecznościowych, że już w 16 grudnia gracze na PC oraz konsolach PlayStation i Xbox będą mogli bezpłatnie zagrać w Assassin's...

Newsy

Darmowa aktualizacja do SpellForce 3 Reforced właśnie zadebiutowała na platformie PC!

Reklama