DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Warframe z nowym fabularnym dodatkiem. The War Within już w listopadzie!

Niezależny deweloper i wydawca, Digital Extremes, ogłosił dziś, że The War Within – nowy dodatek do Warframe, hitu Free-to-Play gromadzącego przed ekranami społeczność ponad 26 milionów zarejestrowanych graczy – ukaże się na PC w połowie listopada.

WarframeWarWithin4

Wśród wielu przygotowanych atrakcji znajdzie się długo oczekiwana kontynuacja misji The Second Dream, która w grudniu zeszłego roku rozpoczęła historię uchylającą rąbka największej tajemnicy świata gry – kim są Tenno. Od prawie roku społeczność Warframeżywo dyskutuje o tamtych wydarzeniach a emocje graczy czekających na ciąg dalszy historii sięgają już zenitu.

Rozpoczynając przygotowania do wielkiego wydarzenia, Digital Extremes opublikowało dziś zwiastun The War Within oferujący pierwszy rzut oka na nową misję oraz przegląd dodatków personalizacyjnych, które udostępnione zostaną graczom dla ich postaci.Digital Extremes zaprosiło też do współpracy popularnych mistrzów parodii z kanału Mashed na YouTubie, by w swój specyficzny sposób przedstawili naukę gry w Warframe. Opublikowany dziś materiał Mashed – „100 dni w Warframe” – przedstawia trzy miesiące z okładem z życia kosmicznego ninja – najpopularniejszego Warframe’a – Excalibura.

Reklama

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama