DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Knockout City

Wideo

WYDARZENIE ŚRÓDSEZONOWE KNOCKOUT CITY

Już teraz Knockout City staje się ostatecznym polem bitwy dla bohaterów i złoczyńców w zupełnie nowym trybie zabawy z Super Mocami!

Wyciągaj rajtuzy i ćwicz swoją najlepszą pozę bohatera! Już teraz Knockout City staje się ostatecznym polem bitwy dla bohaterów i złoczyńców w zupełnie nowym trybie zabawy z Super Mocami! Gracze otrzymują losową super moc za każdym razem, gdy odrodzą się w tym trybie 3v3 i będą mogli zdobyć skrytkę z przedmiotami, podejmując się unikalnych Kontraktów przez ograniczony czas.

Dzięki korzyściom, jakie daje każda z siedmiu unikalnych mocy, gracze będą mogli zdominować i zniszczyć wrogą drużynę na zupełnie nowe sposoby. Siedem unikalnych supermocy obejmuje:

  • Odbicie w formie piłki – kiedy jesteś w formie piłki, wejście na trampolinę spowoduje potężny rzut!
  • Superdoładowanie – zyskuj dodatkowe przeładowanie dzięki złapaniom i podaniom!
  • Atak blokiem – blokuj swoich przeciwników, a zadasz im obrażenia!
  • Podwójny skok – skocz w powietrzu jeszcze raz!
  • Leczące moce – z czasem odzyskuj serca!
  • Siła – podnoś przeciwników, blokując ich!
  • Rentgenowy wzrok – możesz patrzeć i celować w graczy przez ściany!

Limitowane przedmioty kosmetyczna dla bohaterów można wymieniać na Kryształy Mocy, które zdobywa się rozgrywając mecze w grze ulicznej i ligowej lub wykonując Kontrakty. Niektóre kontrakty wymagają opanowania jednej z unikalnych mocy, jak na przykład kontrakt Lepkie Place, który można ukończyć po zdobyciu 10 nokautów za pomocą super mocy Super Siły. Pakiet Bohaterów pozwoli graczom rozwijać się jako herosi, lub stać się niesławnymi złoczyńcami, W ramach wydarzenia dostępna jest ponad 20 limitowanych I unikatowych przedmiotów kosmetycznych.

Knockout City

Gracze muszą być pewni, że wypróbują playlistę Super Mocy! i wydadzą zdobyte Krzyształy Mocy przed zakończeniem wydarzenia we wtorek, 14 września.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...