DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Zapowiedz Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Firma Ubisoft ujawniła szczegóły dotyczące jej najnowszej gry z serii Tom Clancy’s Ghost Recon o podtytule Breakpoint. Ta wojskowa gra akcji ukaże się 4 października 2019 roku w polskiej wersji językowej (napisy) na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach PC.Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint to wojskowa strzelanina, która rozgrywa się w zróżnicowanym, wrogim, tajemniczym i otwartym świecie, w którym możesz grać całkowicie solo lub w trybie współpracy do czterech osób. Odnosisz rany, tracisz wsparcie, a eks-Duchy polują na ciebie – musisz walczyć i przetrwać, choć nie znasz terenu swych działań. 

Od pewnego czasu z Aurorą nie ma żadnego kontaktu. Ten archipelag malowniczych wysp jest siedzibą Skell Technology, firmy przyszłości, która stawia na rozwój robotyki. Wysłano cię tam wraz z odziałem na misję zwiadowczą, ale wasze śmigłowce zostały zestrzelone: wygląda na to, że zabawki Skell wpadły w niepowołane ręce. Wilki, zabójczy oddział zbuntowanych amerykańskich wojskowych, przejęły kontrolę nad wyspą. Prowadzeni przez twojego byłego towarzysza broni, podpułkownika Cole’a D. Walkera, przeprogramowali drony Skell zmieniając je w maszyny do zabijania. Teraz zamierzają je użyć, niezależnie od możliwych strat.

W rolę głównego przeciwnika gracza wcielił sie znany hollywoodzki aktor – Jon Bernthal (m.in. „The Punisher”, „The Walking Dead”, „Furia” czy „Wilk z Wall Street”).

Reklama


Gracze będą mogli sprawdzić swoje umiejętności przetrwania i adaptować się do różnych miejsc oraz sytuacji na Aurorze. Trudny teren, zmęczenie, czy otrzymywane obrażenia – oto nowe wyzwania, z którymi będą musieli się zmierzyć. Jeśli w trakcie bitwy odniosą obrażenia, koniecznością okaże się odczołganie w bezpieczne miejsce by opatrzyć swoje rany. 

Na chętnych czekać będą bogate opcje personalizacji – tak by każdy mógł stworzyć swojego wymarzonego żołnierza. Będzie można z niego korzystać zarówno w trybie fabularnym, jak i wieloosobowym (PvP). 


Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint


Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint otrzyma solidne wsparcie po premierze wraz z udostępnianymi aktualizacjami, nowymi trybami oraz misjami fabularnymi. 

Gra Tom Clany’s Ghost Recon Breakpoint dostępna będzie w kilku edycjach:

Reklama
  • Standardowej.
  • Gold Edition zawierającej także karnet na wszystkie dodatki roku pierwszego.
  • Ultimate Edition składającej się z gry, karnetu oraz pakietów dodatkowej, cyfrowej zawartości.
  • Wyjątkowej The Wolves Collector Edition zawierającą m.in. z figurkę Cole D. Walkera od Ubi Collectibles.

Ponadto zakup edycji Gold, Ultimate oraz Collector uprawniać będzie  do wcześniejszej gry – już od 1 października 2019 roku.


 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama