DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Znamy datę premiery Shadow of The Beast!

fdsgfdgfd

Kolejna informacja z paryskiego tygodnia gier, tym razem jest to zapowiedź krwawej gry akcji – Shadow of The Beast.

Gra może nie imponuje swoją grafiką, ale wygląda naprawdę nieźle, do tego dochodzą fontanny gry wylewające się z zabijanych oponentów – taki produkt na pewno znajdzie swoich wielbicieli. Poniżej wrzucam trailer przedstawiony na paryskiej imprezie. Nie wiem jak Wam, ale mnie tytuł skojarzył się z God Of War, co prawda GOW, to klasyczna, sprawdzona marka, ale jeszcze nie znalazła godnego następcy, może Cieniowi Bestii się to uda?

Premierę gry przewidziano na 27 stycznia 2016 roku, według informacji ze sklepy Playstation Netwok gra ma kosztować jedyne 84 PLN (co jest niską ceną, jak za wersję konsolową).

Autor

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.