DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Znamy datę premiery Shadow of The Beast!

fdsgfdgfd

Kolejna informacja z paryskiego tygodnia gier, tym razem jest to zapowiedź krwawej gry akcji – Shadow of The Beast.

Gra może nie imponuje swoją grafiką, ale wygląda naprawdę nieźle, do tego dochodzą fontanny gry wylewające się z zabijanych oponentów – taki produkt na pewno znajdzie swoich wielbicieli. Poniżej wrzucam trailer przedstawiony na paryskiej imprezie. Nie wiem jak Wam, ale mnie tytuł skojarzył się z God Of War, co prawda GOW, to klasyczna, sprawdzona marka, ale jeszcze nie znalazła godnego następcy, może Cieniowi Bestii się to uda?

Premierę gry przewidziano na 27 stycznia 2016 roku, według informacji ze sklepy Playstation Netwok gra ma kosztować jedyne 84 PLN (co jest niską ceną, jak za wersję konsolową).

Reklama

Autor

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Newsy

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsoli PlayStation, Xbox oraz PC.

Newsy

Plan rodzinny Xbox Game Pass będzie miał premierę już pod koniec tego roku. Cena Xbox Game Pass Family Plan będzie znacznie niższa.

Reklama