DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Age of Empires IV
Age of Empires IV
Age of Empires II: Definitive Edition i Age of Empires IV trafią na konsole Xbox

Xbox Game Pass

Age of Empires II: Definitive Edition i Age of Empires IV trafią na konsole Xbox

Na konferencji z okazji 25-lecia serii Age of Empires, twórcy zapowiedzieli, że już w przyszłym roku Age of Empires II: Definitive Edition i Age of Empires IV trafią na konsole Xbox.

Age of Empires II: Definitive Edition oraz Age of Empires IV pojawią się na konsolach Xbox. Na konferencji z okazji 25-lecia serii, twórcy zapowiedzieli, że już wkrótce kultowe gry strategiczne zadebiutują w Xbox Game Pass. 

Age of Empires IV

Age of Empires II: Definitive Edition i Age of Empires IV trafią na konsole Xbox

Premiera Age of Empires II: Definitive Edition na konsolach Xbox

Age of Empires II: Definitive Edition zadebiutuje 31 stycznia 2023 roku na konsolach Xbox. Gra będzie dostępna już w dniu swojej premiery dla abonamentów Xbox Game Pass. Age of Empires II: Definitive Edition jest już dostępna na PC, gdzie została bardzo ciepło przyjęta przez graczy. Produkcja może pochwalić się przytłaczająco pozytywnymi opiniami.

Gra wydana przez Xbox Game Studios jest obecnie dostępna w promocyjnej cenie na platformie Steam za 36,99 złotych.

Premiera Age of Empires IV na konsolach Xbox

Dokładna data premiery Age of Empires IV na konsolach Xbox nie jest jeszcze znana, jednak twórcy gry zapowiedzieli, że odbędzie się ona w przyszłym roku. Czwarta odsłona kultowej serii została wydana na PC 28 października 2021 roku.

Sprawdź również: Medieval Dynasty w Xbox Game Pass już 6 października

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...