DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Deathloop w Xbox Game Pass
Deathloop w Xbox Game Pass

Xbox Game Pass

Deathloop już w Xbox Game Pass na konsolach, PC i w chmurze

Xbox poinformował, że już dziś do biblioteki gier Xbox Game Pass na konsolach, PC i w chmurze dołączy najnowsza produkcja Arkane Studios – Deathloop.

Najnowsza produkcja Arkane StudiosDeathloop, już dziś trafiła do abonamentu Xbox Game Pass na konsolach, w chmurze i na PC.

Deathloop w Xbox Game Pass

Deathloop w Xbox Game Pass

Xbox Polska na Twitterze poinformował, że w dniu dzisiejszym biblioteka Xbox Game Pass została rozszerzona o kolejne tytuły. Do usługi abonamentowej od Microsoftu trafiły Deathloop oraz Hardspace: Shipbreaker. Ponadto w najbliższych dniach biblioteka zostanie rozszerzona o takie tytuły jak: SpiderHeck, Beacon Pines, Slime Rancher 2, Moonscars, Grounded, Valheim, Let’s Build A Zoo oraz PAW Patrol Grand Prix.

Reklama

Wrześniowe premiery gier w Xbox Game Pass:

20 WRZEŚNIA

  • Deathloop
  • Hardspace: Shipbreaker

22 WRZEŚNIA

  • SpiderHeck Beacon Pines
  • Slime Rancher 2

27 WRZEŚNIA

  • Moonscars Grounded

29 WRZEŚNIA

  • Valheim
  • Let’s Build A Zoo

30 WRZEŚNIA

  • PAW Patrol Grand Prix

Deathloop w Xbox Game Pass

Gra Deathloop zadebiutowała 14 września 2021 na konsoli PlayStation 5. Za produkcję gry odpowiada studio Arkane Studios, natomiast wydawcą jest Bethesda Softworks. Deathloop to strzelanka FPP, w której przenosimy się na wyspę Blackreef. Akcja gry rozgrywa się w alternatywnym 1963 roku, gdzie wcielamy się w dwójkę bohaterów – Colta VahnaJulianna Blake.

Premiera Deathloop na konsolach Xbox

Deathloop na konsolach Xbox zadebiutował ponad rok po premierze na konsolach PlayStation 5. Gra na urządzeniach od Microsoftu trafiła na rynek mocno ulepszona. Do Deathloop zostały dodane nowe opcje dostępności, rozszerzone zakończenia, suwak FoV, crossplay oraz 4 tryby wizualne. Od dej pory grę można uruchomić nawet w 120 klatkach na sekundę.

Gdzie kupić tani Xbox Game Pass?

Najlepszą ofertę na zakup Xbox Game Pass w promocyjnej cenie znajdziecie na stronie TaniGamePass.pl.  W chwili obecnej Xbox Game Pass Ultimate jest dostępny już od 4,00 zł za miesiąc.

Sprawdź również: Immortality za darmo dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Promocje gier na PS5

PlayStation opublikowało ofertę PlayStation Plus Essential na Czerwiec 2023.

Gry za darmo

Gra jest dostępna za darmo do 29 maja 2023 roku. 

Promocje dla graczy

Amazon przygotował nowe specjalne pakiety w FUT 23 dla subskrybentów Prime Gaming. 

Gry za darmo

Ubisoft zapowiedział darmowy weekend z grą Tom Clancy's The Divison 2.

Reklama