DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Far Cry 6
Far Cry 6

Xbox Game Pass

Far Cry 6 już niebawem w Xbox Game Pass

Far Cry 6 w Xbox Game Pass? Wszystko na to wskazuje! Użytkownik Twittera o nazwie @IdleSloth84, poinformował, że dziś w menu konsoli Xbox pojawiła się reklama promująca Xbox Game Pass, która zawierała okładkę Far Cry 6. 

Far Cry 6 w Xbox Game Pass? Wszystko na to wskazuje! Użytkownik Twittera o nazwie @IdleSloth84, poinformował, że dziś w menu konsoli Xbox pojawiła się reklama promująca usługę abonamentową od Microsoftu, która zawierała okładkę Far Cry 6
Recenzja Far Cry 6

Far Cry 6 w Xbox Game Pass

Podobne sytuacje miały już miejsce w przeszłości i produkcje, które przez przypadek pojawiły się w materiałach reklamowych, prędzej czy póżniej zasilały bibliotekę Xbox Game Pass. Warto dodać, że już jakiś czas temu Microsoft ogłosił nawiązanie zwiększonej współpracy z firmą Ubisoft.

Pozostaje nam już tylko czekać na oficjalną informację o dacie dołączenia gry do biblioteki gier Xbox Game Pass.

Reklama
Sprawdź również: Recenzja Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na Xbox Series X?

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama