DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Medieval Dynasty
Medieval Dynasty

Xbox Game Pass

Medieval Dynasty w Xbox Game Pass już 6 października

Medieval Dynasty dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej premiery, czyli 6 października 2022 roku. Jest to pierwszy tytuł, który zasili usługę subskrypcyjną Microsoftu w tym miesiącu.

Medieval Dynasty dołączy do biblioteki gier Xbox Game Pass już 6 października. Najnowsza produkcja studia Render Cube to survivalowy symulator z elementami RPG.

Medieval Dynasty w Xbox Game Pass

Medieval Dynasty w Xbox Game Pass

Gra Medieval Dynasty zadebiutowała na komputerach osobistych 23 września 2022 roku. Produkcja zebrała w większości pozytywne oceny – krytycy i gracze docenili m.in. bardzo dobrą oprawę graficzną oraz różnorodną i przyjemną rozgrywkę.

Jeden z najlepszych survivalowych RPG w jaki grałem. (…) To co najbardziej lubię w tej grze, to to, że nie każe mi się spieszyć. Mogę robić to co chce we własnym tempie. – delirium_qc

Produkcja studia Render Cube zasili bibliotekę Xbox Game Pass w dniu swojej premiery na konsolach. Gra pojawi się również na urządzeniu PlayStation 5.

Reklama

Nowości w Xbox Game Pass

Medieval Dynasty jest pierwszym tytułem, który dołączy do usługi subskrypcyjnej Microsoftu w październiku. A już jutro poznamy pełną listę gier, które zasilą Xbox Game Pass w tym miesiącu.

Sprawdź również: Valheim w Xbox Game Pass już dziś na konsolach oraz PC

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Promocje gier na PS5

PlayStation opublikowało ofertę PlayStation Plus Essential na Czerwiec 2023.

Gry za darmo

Gra jest dostępna za darmo do 29 maja 2023 roku. 

Promocje dla graczy

Amazon przygotował nowe specjalne pakiety w FUT 23 dla subskrybentów Prime Gaming. 

Gry za darmo

Ubisoft zapowiedział darmowy weekend z grą Tom Clancy's The Divison 2.

Reklama