DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Medieval Dynasty
Medieval Dynasty

Xbox Game Pass

Medieval Dynasty w Xbox Game Pass już 6 października

Medieval Dynasty dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej premiery, czyli 6 października 2022 roku. Jest to pierwszy tytuł, który zasili usługę subskrypcyjną Microsoftu w tym miesiącu.

Medieval Dynasty dołączy do biblioteki gier Xbox Game Pass już 6 października. Najnowsza produkcja studia Render Cube to survivalowy symulator z elementami RPG.

Medieval Dynasty w Xbox Game Pass

Medieval Dynasty w Xbox Game Pass

Gra Medieval Dynasty zadebiutowała na komputerach osobistych 23 września 2022 roku. Produkcja zebrała w większości pozytywne oceny – krytycy i gracze docenili m.in. bardzo dobrą oprawę graficzną oraz różnorodną i przyjemną rozgrywkę.

Jeden z najlepszych survivalowych RPG w jaki grałem. (…) To co najbardziej lubię w tej grze, to to, że nie każe mi się spieszyć. Mogę robić to co chce we własnym tempie. – delirium_qc

Produkcja studia Render Cube zasili bibliotekę Xbox Game Pass w dniu swojej premiery na konsolach. Gra pojawi się również na urządzeniu PlayStation 5.

Nowości w Xbox Game Pass

Medieval Dynasty jest pierwszym tytułem, który dołączy do usługi subskrypcyjnej Microsoftu w październiku. A już jutro poznamy pełną listę gier, które zasilą Xbox Game Pass w tym miesiącu.

Sprawdź również: Valheim w Xbox Game Pass już dziś na konsolach oraz PC

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...