DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

NBA 2K22 Xbox Game Pass

Xbox Game Pass

NBA 2K22 już dostępne w Xbox Game Pass

NBA 2K22 jest już dostępne w Xbox Game Pass w wersji na konsole Xbox One oraz Xbox Series X|S. Do biblioteki dołączyły Bugsnax oraz Unsouled.

NBA 2K22 jest już dostępne w Xbox Game Pass. Ponadto, Microsoft rozszerzył ofertę swojego abonamentu o takie tytuły jak Bugsnax oraz Unsouled.
NBA 2K22 Xbox Game Pass

NBA 2K22 w Xbox Game Pass

Produkcja jest dostępna w Xbox Game Pass w wersji na konsole Xbox One oraz Xbox Series X|S. Gra zadebiutowała 10 września ubiegłego roku i jest to to dwudziesta trzecia odsłona serii. Najnowsza produkcja 2K Sports niestety nie podbiła serc graczy, utrzymując średnią ocen użytkowników Metacritic na poziomie 4.3.

Nowości w Xbox Game Pass:

Sprawdź również: Unsouled trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery
Może cię zainteresować: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama