DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

NBA 2K22 Xbox Game Pass

Xbox Game Pass

NBA 2K22 już dostępne w Xbox Game Pass

NBA 2K22 jest już dostępne w Xbox Game Pass w wersji na konsole Xbox One oraz Xbox Series X|S. Do biblioteki dołączyły Bugsnax oraz Unsouled.

NBA 2K22 jest już dostępne w Xbox Game Pass. Ponadto, Microsoft rozszerzył ofertę swojego abonamentu o takie tytuły jak Bugsnax oraz Unsouled.
NBA 2K22 Xbox Game Pass

NBA 2K22 w Xbox Game Pass

Produkcja jest dostępna w Xbox Game Pass w wersji na konsole Xbox One oraz Xbox Series X|S. Gra zadebiutowała 10 września ubiegłego roku i jest to to dwudziesta trzecia odsłona serii. Najnowsza produkcja 2K Sports niestety nie podbiła serc graczy, utrzymując średnią ocen użytkowników Metacritic na poziomie 4.3.

Nowości w Xbox Game Pass:

Sprawdź również: Unsouled trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery
Może cię zainteresować: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.