DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

This War of Mine Final Cut

Promocje gier na Xbox Series X|S

This War of Mine Final Cut już od 10 maja w Xbox Game Pass

This War of Mine Final Cut już od 10 maja w Xbox Game Pass. Gra będzie dostępna za darmo dla abonamentów i zoptymalizowana na Xbox Series X|S.

This War of Mine Final Cut już 10 maja dołączy do biblioteki Xbox Game Pass. Będzie to zremasterowana i zoptymalizowana pod Xbox Series X|S wersja kompletnego wydania gry.
This War of Mine Final Cut

This War of Mine Final Cut już 10 maja w Xbox Game Pass

Wydanie na konsole nowej generacji będzie zawierać nowe scenariusze, postacie oraz wszystkie dostępne DLC – Father’s Promise, The Little Ones oraz War Child.

Tytuł ten jest stworzony przez polskie 11 bit studio.

Sprawdź cenę This War of Mine w Microsoft Store
Może cię również zainteresować: Uzbrojenie w Sniper Elite 5. Twórcy opublikowali szczegółowe informacje

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama