DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Valheim w Xbox Game Pass
Valheim w Xbox Game Pass

Xbox Game Pass

Valheim w Xbox Game Pass już dziś na konsolach oraz PC

Valheim, czyli jedna z najgorętszych i najbardziej popularnych produkcji ubiegłego roku, już dziś trafi do Xbox Game Pass. Abonenci usługi Microsoftu na PC oraz konsolach Xbox mogą za darmo zagrać w produkcję studia Iron Gate AB.

Valheim w Xbox Game Pass

Valheim w Xbox Game Pass

Gra Valheim pojawiła się na rynku 2 lutego 2021 i z miejsca podbiła serca graczy spragnionych produkcji czerpiącej z mitologi nordyckiej. Produkcja wydana przez Coffee Stain Publishing zebrała przytłaczająco pozytywne opinie i na jakiś czas zdominowała platformy streamingowe. Obecnie o Valheim już nie jest tak głośno, jednak nadal jest to bardzo grywalna i popularna gra.

Henrik Törnqvist, jeden z założycieli studia Iron Gate AB, w rozmowie z portalem PC Gamer przyznał, że sami twórcy nie spodziewali się tak wielkiego sukcesu.

„Mieliśmy nadzieje, że Valheim sprzeda się całkiem nieźle, przynajmniej tak, by nas utrzymać. Ale sprzedaż miliona, a teraz nawet dwóch milionów egzemplarzy, to coś, czego nigdy się nie spodziewaliśmy.”

W kwietniu tego roku twórcy Valheim poinformowali, że ich produkcja sprzedała się w ponad 10 milionów egzemplarzy.

Nowe gry w Game Pass

Oprócz Valheim do biblioteki gier Xbox Game Pass dołączyła dziś gra Let’s Build A Zoo. Produkcja studia Springloaded zadebiutowała 5 listopada 2021 i została bardzo pozytywnie przyjęta przez graczy. Na platformie Steam Let’s Build A Zoo może pochwalić się ponad 90% współczynnikiem dobrych ocen, natomiast na Metacritic oceną 78/100. W grze Let’s Build A Zoo – jak wskazuje sama nazwa – przejmujemy kontrolę nad własnym ogrodem zoologicznym.

Ponad tydzień temu do abonamentu Xbox Game Pass trafiła również produkcja Deathloop.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...