DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

ALSEN po raz szósty na Intel® Extreme Masters

ALSEN, popularna sieć salonów komputerowych, ujawnia atrakcje przewidziane dla uczestników targów IEM Expo w Katowicach w dniach 24-25 lutego i 2-4 marca. Na zwiedzających czekają pokazy najnowszego sprzętu Trust Gaming, AOC i GOODRAM, turnieje z cennymi nagrodami, spotkania ze znanymi graczami i osobistościami polskiego YouTube oraz atrakcyjne promocje.

alsenwallpaperfifa

Jedna strefa, wiele znanych marek

Na stoisku o powierzchni 132m2, na zwiedzających czeka wiele niesamowitych rozrywek. Goście będą mogli bliżej przyjrzeć się i przetestować sprzęt znajdujący się w ofercie ALSEN i partnerów. Wśród nich zobaczymy Trust Gaming, znanego producenta peryferii komputerowych, akcesoriów dla graczy oraz gamingowych foteli. Holenderska firma w trakcie IEM pochwali się swoimi najciekawszymi nowościami sprzętowymi. Gracze będą mogli przetestować m. in. najnowszą klawiaturę mechaniczną GXT 890 Cada oraz słuchawki GXT 383 Dion z wirtualnym systemem 7.1. Gratką dla odwiedzających stoisko będzie możliwość zagrania w unikatowym samochodzie Trust Gaming. Z kolei AOC, uznany wytwórca sprzętu elektronicznego, zademonstruje monitory stworzone z myślą o profesjonalnej rozgrywce. Natomiast GOODRAM, specjalista w dziedzinie modułów RAM i szybkich dysków SSD, zaprezentuje linię pamięci IRDM.

Interesujący goście

Podczas targów IEM Expo będzie można zmierzyć się z profesjonalnymi zawodnikami z ALSEN Team. Stoisko odwiedzą Adam „AgraveiN” Skotak oraz Marcin „mRN” Sczes, wicemistrz Polski w FIFA 18. Esportowcy podzielą się doświadczeniami z graczami marzącymi o zawodowej karierze. Nie zabraknie również gości specjalnych. W pierwszy weekend na zaproszenie ALSEN przybędzie Łukasz “prawus” Ganczewski, komentator CS:GO, oraz Daniel „DeeJayPallaside” Pawlak, popularny polski YouTuber. Chętnie odpowiedzą na pytania uczestników imprezy oraz wezmą udział w aktywnościach organizowanych na scenie głównej. Drugi weekend zapowiada się równie emocjonująco. Stoisko ALSEN odwiedzi Paweł „Leh” Lehmann, gracze Illuminar Gaming wraz ze swoim trenerem Fryderykiem „Veggiem” Koziołem. Ponownie przybędzie mRN, ale tym razem w towarzystwie kolegów z drużyny – Kamila „Riptorka” Soszyńskiego i Bartosza „bejotta” Jakubowskiego.

Turnieje i konkursy

Organizatorzy zapowiadają liczne wydarzenia specjalne dla odwiedzających strefę ALSEN. Na dedykowanej scenie, w obrębie stoiska, przeprowadzone zostaną konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i gadżetami od partnerów. W części Free2Play na uczestników targów czeka aż 20 wysokiej klasy stanowisk komputerowych. Zorganizowane zostaną turnieje w najpopularniejsze gry, takie jak Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends czy Tom Clancy’s RainbowSix Siege. Jak zapewniają przedstawiciele ALSEN, to nie koniec niespodzianek.

Reklama

Okazje cenowe dla zwiedzających

ALSEN przygotował atrakcyjną ofertę dla zainteresowanych najnowszym sprzętem komputerowym dla graczy. W obrębie stoiska znajdzie się specjalny sklep z produktami w promocyjnych cenach.

ALSEN informuje również o konkursie trwającym na Facebookowym profilu, w którym do wygrania są wejściówki na wybrany dzień drugiego weekendu imprezy.

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama