DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Unsouled trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Promocje dla graczy

Unsouled trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Unsouled trafi do Xbox Game Pass. Gra zadebiutuje już 28 kwietnia. Produkcja czerpie inspirację z kultowej Onimusha 2: Samurai’s Destiny.

Niezależne studio Megusta Game ujawniło datę premiery Unsouled. Gra pojawi się na rynku już 28 kwietnia i w tym samym dniu dołączy do biblioteki Xbox Game Pass.
Unsouled trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Unsouled trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Unsouled jest już dostępny w formie Early Access za pośrednictwem programu Xbox Game Preview. Zdaniem wielu graczy, którzy mieli przyjemność przetestować grę, najnowsza produkcja Megusta Game jest naprawdę godna uwagi. Gra czerpie inspirację z kultowej Onimusha 2: Samurai’s Destiny, a więc jest połączeniem szybkiej i efektownej walki z odrobiną zagadek. 

Produkcja jest dostępna do kupienia w cenie 20 dolarów, natomiast abonenci Xbox Game Pass będą mogli ją wypróbować w cenie swojego abonamentu.

Sprawdź również: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama