DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Unsouled trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Promocje dla graczy

Unsouled trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Unsouled trafi do Xbox Game Pass. Gra zadebiutuje już 28 kwietnia. Produkcja czerpie inspirację z kultowej Onimusha 2: Samurai’s Destiny.

Niezależne studio Megusta Game ujawniło datę premiery Unsouled. Gra pojawi się na rynku już 28 kwietnia i w tym samym dniu dołączy do biblioteki Xbox Game Pass.
Unsouled trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Unsouled trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Unsouled jest już dostępny w formie Early Access za pośrednictwem programu Xbox Game Preview. Zdaniem wielu graczy, którzy mieli przyjemność przetestować grę, najnowsza produkcja Megusta Game jest naprawdę godna uwagi. Gra czerpie inspirację z kultowej Onimusha 2: Samurai’s Destiny, a więc jest połączeniem szybkiej i efektownej walki z odrobiną zagadek. 

Produkcja jest dostępna do kupienia w cenie 20 dolarów, natomiast abonenci Xbox Game Pass będą mogli ją wypróbować w cenie swojego abonamentu.

Sprawdź również: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...