DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

XCOM 2
XCOM 2

Promocje dla graczy

XCOM 2 już za 10,79 zł. Ruszyła wyprzedaż New Year Sale 2023 na GOG.com

na XCOM 2, czyli bezpośredniej kontynuacji XCOM: Enemy Unknown została obniżona o -95%.

W sklepie GOG.com ruszyła wielka, noworoczna wyprzedaż gier. W trakcie trwania New Year Sale 2023 ceny ponad 3200 produkcji zostały obniżone. Do najciekawszych promocji możemy zaliczyć między innymi grę XCOM 2, którą można nabyć za 10,79 zł.

XCOM 2

XCOM 2 już za 10,79 zł

XCOM 2 w bardzo niskiej cenie

Kontynuacja XCOM: Enemy Unknown to taktyczna gra strategiczna, w której gracz przejmuje kontrolę nad elitarnym oddziałem specjalnym. Naszym zadaniem jest planowanie misji, rekrutacja i rozwój żołnierzy, odkrywanie nowych technologii i walka z przeciwnikami na dynamicznie generowanych mapach. Gra jest uważana za jedną z najlepszych gier taktycznych, o czym świadczy ocena 87/100 w serwisie Metacritic.New Year Sale 2023 na GOG.com

Noworoczna wyprzedaż na GOG.com potrwa do 30 stycznia włącznie. W trakcie jej trwania czeka na nas również m.in.: giveaway Haven Park oraz zapowiedzi modów do Skyrima i Obliviona.

Sprawdź również: Kolekcja Cyfrowych Gadżetów z Wiedźmina za darmo na GOG.com

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

O czym będzie nowy sezon The Last of Us? 

Gry za darmo

Posiadacze gry Hitman 3 otrzymają za darmo Hitman GOTY oraz Hitman 2.

Gry za darmo

Już 2 lutego, wszyscy gracze będą mogli bezpłatnie odebrać Dishonored: Death of the Outsider oraz City of The Gangsters.

Xbox Game Pass

Gra będzie dostępna dla abonentów Game Pass na PC, konsolach Xbox oraz chmurze.  

Reklama