DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Anna Streżyńska doradcą projektu Kinguin ICO

Anna Streżyńska dołączyła do grupy doradców projektu Kinguin ICO. Zarządzana przez Streżyńską spółka, MC2 Solutions, która została powołana do życia w styczniu br., jest również partnerem technologiczny firmy Kinguin i wspiera przejście platformy na technologię blockchain. Kinguin rozpoczął właśnie przedsprzedaż tokenów, a już 30 marca br. ruszy główny etap sprzedaży.

kreatyw-media_206

Globalna działalność Kinguin sprawia, że obecny, choć bardzo rozbudowany sposób rozliczeń, nie jest już optymalny. Wprowadzenie tokenów ułatwi oraz znacznie przyspieszy czas dokonywanych na platformie transakcji. Nowa funkcjonalność zmieni także formę współpracy pomiędzy jej użytkownikami, którzy dzięki technologii blockchain będą mogli w jeszcze bardziej bezpieczny sposób sprzedawać i kupować dobra cyfrowe oraz zamawiać różne usługi przydatne w świecie graczy.

Cieszę się, że jako MC2 Solutions pomagamy Kinguin przy realizacji ich projektu, a ja pełnię przy tym rolę doradcy ICO. Oprócz zrewolucjonizowania usług na rynku gamingowym, projekt promuje współpracę użytkowników platformy Kinguin.net. Wpłynie pozytywnie na jej funkcjonowanie, poprawi szybkość transakcji i ich bezpieczeństwo, a tym samym wiarygodność, która jest ogromnie ważna w dzisiejszym cyfrowym świecie

Anna Streżyńska, Prezes MC2 Solutions.

Projekt Kinguin ICO zdobył drugie miejsce w trzeciej edycji konkursu Global Blockchain Competition organizowanym przez True Global Ventures. Finał konkursu odbył się 12 marca br. w Singapurze, gdzie 16 marca miało miejsce kolejne po Warszawie, Dubaju i Istanbule spotkanie z serii Kinguin&Friends. Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli Anna Streżyńska oraz Dušan Stojanović, założyciel i Prezes True Global Ventures, zdobywca nagrody Business Angel of the Year (2013), przyznawanej przez organizację EBAN (European Business Angel Network).

Reklama

Wprowadzając technologię blockchain na naszą platformę pokazujemy nasz ogromny potencjał i konsekwencje w dążeniu do ciągłego udoskonalania naszych usług i zaspokajania zmieniających się potrzeb nowoczesnego rynku. Zbliżamy się do naszych klientów, umożliwiając im realizację transakcji finansowych bez nadzoru żadnej scentralizowanej jednostki. Naszym celem jest skomercjalizowanie zaufania, umożliwienie nowych interakcji między użytkownikami platformy, a także zreformowanie naszej firmy od wewnątrz. Jestem dumny z tego, że nasze plany i projekt zostały docenione w globalnym konkursie i jestem przekonany, że da nam to dodatkową motywację i siłę do przeprowadzenia z sukcesem całej transformacji

Viktor Romaniuk Wanli, założyciel Kinguin.

5a71d6758969e_blog_mc2solutionsannastrezynska

Wśród doradców projektu Kinguin ICO znajdują się również: John Lee (Asia ESL), Jens Hilgers (BITKRAFT Esports Ventures), Elie Galam (Eastmore Group), Callum Laing (Unity Group Private Equity), Joe Zhou (First Blood), Pierre Marek (Exane America), Stephen A. Crystal (Attorney and Investor) oraz Jun Hao „Crypto JH” (Crypto Investor).

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama