DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Detroit: Become Human od Quantic Dream już dostępne w wersji PC

Quantic Dream S.A., paryskie studio gier wideo, które stoi na czele interaktywnego rozwoju narracji, uruchomiło dziś sprzedaż porywającego futurystycznego thrillera Detroit: Become Human w wersji na PC. Grę, w cenie 139 zł, można kupić wyłącznie za pośrednictwem Epic Store. Wersja na PC została specjalnie dostosowana do możliwości komputerów osobistych. W Epic Games Store dostępna jest również bezpłatna wersja demonstracyjna gry.Detroit: Become Human to najnowsza i najbardziej ambitna gra produkcji studia Quantic Dream. Osadzona w bliskiej i nie tak niemożliwej przyszłości, zanurza graczy w świecie na skraju chaosu, gdzie technologia rozwinęła się do punktu, w którym androidy są wszędzie.

Gracze ukształtują skomplikowaną i intensywnie rozgałęzioną narrację opowiedzianą oczami trzech różnych androidów: Kary, Connora i Markusa. Każdy z nich stanie w obliczu niezliczonych dylematów moralnych, które nie tylko determinują jego losy, ale także mogą kształtować ludzkość. Każda decyzja podejmowana przez gracza, bez względu na to, w której minucie, wpływa na wynik opowieści. Żadna rozgrywka nie będzie taka sama.

Wersja PC jest najbardziej kompletną wersją Detroit: Become Human. Nowy silnik gry umożliwia rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Interfejs gry został przeprojektowanym i w pełni zintegrowany zarówno ze sterowaniem myszą i klawiaturą jak i padem. Pełne wymagania systemowe można znaleźć poniżej:

Reklama

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 10 (64 bit)
  • Procesor: Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz lub AMD FX-8350, 4.2 GHz (wysoce zalecane 6 do 8 rdzeni logicznych)
  • Pamięć: 8GB RAM
  • Karta gaficzna: Nvidia GeForce GTX 780 lub AMD Radeon HD 7950
  • Video RAM: 3GB lub więcej

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

  • System operacyjny: Windows 10 (64 bit) 
  • Procesor: i5-8400 @ 2.8GHz lub Ryzen 5 1600
  • Pamięć: 16GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1060 lub AMD Radeon RX 580
  • Video RAM: 4GB lub więcej

Detroit: Become Human kontynuuje zaangażowanie we współpracę z Quantic Dream światowej sławy utalentowanych aktorów – Jesse Williamsa (Grey’s Anatomy), Clancy Brown (Carnivale), Lance’a Henriksena (Aliens) i Valorie Curry (Twilight). Graczowi towarzyszy oryginalna ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Nima Fakhrara, Philipa Shepparda i Johna Paesano (Dragons: Riders of Berk).

Grę Detroit: Become Human można kupić wyłącznie za pośrednictwem Epic Games Store w cenie 139 zł. Dostępne jest również darmowe demo, które zawiera pierwszą pełną misję.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama