DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Diablo IV – nowe grafiki, narracja, otwarty świat, tryb wieloosobowy i wiele więcej!

Zespół Diablo IV powraca z nowym artykułem na temat postępów prac nad grą. Tym razem przyglądamy się procesowi twórczemu „od kuchni”, a także omawiamy bieżący stan gry. Mamy też nowe grafiki i garść świeżych informacji.


Diablo IV


Członkowie zespołu tłumaczą, w jaki sposób z pomocą pracy zdalnej radzą sobie z najważniejszymi kamieniami milowymi produkcji gry. Pokazują też, co się zmieniło w elementach ujawnionych po raz pierwszy na BlizzConie 2019. Dowiesz się, w jaki sposób narracja w Diablo IV stanie się jeszcze bardziej angażująca dzięki usprawnieniu interakcji i rozmów z postaciami niezależnymi. Poznasz działanie niektórych opcji trybu wieloosobowego w otwartym świecie, a także otrzymasz najnowsze informacje na temat przedmiotów i progresji w grze. Specjalnie dla pogromców goblinów skarbników prezentujemy też szereg nowych przedmiotów, które nasi bohaterowie znaleźli podczas ostatnich testów wewnętrznych.


Diablo IV


Nowości omówione w artykule:

  • Rzut okiem na jeden z pięciu regionów Sanktuarium: Suche Stepy!
  • Otwarty świat odegra istotną rolę w Diablo IV. Podobnie jest z Obozami. Dowiesz się, w jaki sposób te opanowane przez wrogów miejsca mogą zostać podbite przez graczy. Po oczyszczeniu Obozy stają się przyjaznymi posterunkami z postaciami niezależnymi i punktem nawigacyjnym.
  • Zapowiedź przerywników filmowych współtworzących doświadczenia graczy na Suchych Stepach.
  • Filozofia zespołu związana z grą wieloosobową i otwartym światem. Opisujemy nasze działania mające zapewnić uczucie zagrożenia graczom podróżującym po Sanktuarium w Diablo IV.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...