DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Druga Strona – esportowa pasja, która pokonuje codzienne trudności

Marcin “Kofin” Bielańczuk marzy o tym, aby zostać profesjonalnym graczem esportowym Counter-Strike: Global Offensive. Chce, aby środowisko esportowe kojarzyło go z miłością do CS:GO i kreowaniem swojej własnej ścieżki esportowej, na którą ciężko pracuje. Nie jest jednak zwyczajnym graczem. Marcin od urodzenia choruje na rdzeniowy zanik mięśni – SMA typu pierwszego.Reżyser Jakub Zalewski wraz z ekipą filmową już od roku tworzy film o Marcinie. „Druga Strona” to nie film o życiu z niepełnosprawnością, lecz historia chłopaka ze Słupska, jego pasji, nieustannym podążaniu własną ścieżką i miłości do gier. Do tej pory film realizowany był wyłącznie z prywatnych środków. Aby sfinalizować produkcję filmu, ekipa potrzebuje dodatkowych środków finansowych. Dlatego powstała zbiórka crowdfundingowa na portalu zrzutka.pl(https://zrzutka.pl/5v67xk). Do pomocy włączyły się już firmy SteelSeries, Intel, Kinguin, GoldenFive, Codewide Unicorns, AGO i wiele osób ze świata gamingu, między innymi najpopularniejszy polski streamer, Izak.

Do zakończenia zrzutki pozostało zaledwie 10 dni. Dlatego liczy się każda pomoc!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.