DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Glewie – elitarni wojownicy świata Torment: Tides of Numenera

Wydawnictwo Techland prezentuje kolejny z typów postaci w jakie wcielą się gracze w nadchodzącym Torment: Tides of Numenera. Nowa gra prowadzonego przez Briana Fargo studia InXile zadebiutuje na rynku na PC i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.

Glewie to elitarni wojownicy Dziewiątego Świata. Korzystają z różnorodnych broni i cenią odpowiedni balans między szybkością a siłą. To jedyna klasa, która może atakować dwukrotnie podczas tury. Glewie walczą w zwarciu, więc wysoka obrona jest dla nich niezwykle istotna. Wybierając Glewię gracz będzie mógł stworzyć wojownika, który jest w stanie wytrzymać wiele obrażeń, zadaje potężne ciosy, ale szybkość nie jest jego najmocniejszą stroną. Jeśli jednak nie odpowiada ci taki styl walki, nic nie stoi na przeszkodzie, by skupić się na szybkości i zręczności, jednak kosztem siły.W zeszły tygodniu gracze mogli zapoznać się z Nano – swoistymi magami Dziewiątego Świata. Za tydzień zaprezentujemy ostatni zwiastun postaci z nadchodzącej gry RPG.

Reklama

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama