DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Horror, humor i wyzwania, czyli Halloween z Indie Valley Bundle

Halloween już za nami. Jednak atrakcje związane z tym dniem nadal trwają.  Kinguin.net przygotował Halloween Indie Valley Bundle – dostępny w świetnej cenie zestaw znakomitych gier niezależnych, które łączy mroczna atmosfera… z dużą dawką humoru.


Halloween Indie Valley Bundle_PL


W skład bundle’a wchodzą trzy tytuły:

  • Beat the Game – połączenie gry przygodowej i muzycznej, utrzymane w stylu filmów animowanych Tima Burtona. Próbujecie wydostać się z tajemniczego, nierealnego świata, poszukując nowych dźwięków i odkrywając nowe linie melodyczne. To surrealistyczna, fascynująca i przezabawna produkcja.
  • Hero Defense – steampunk spotyka horror i komedię. Piątka bohaterów stara się powstrzymać legiony potworów przywołanych przez hrabiego Necrosisa, korzystając z mechanik znanych z gier tower defense, RPG i gier akcji. Hero Defense to karykaturalna grafika, gotycki klimat i uzależniająca zabawa.
  • Hero Siege – rozbudowany i wymagający hack’n’slash z elementami roguelike i RPG. Wybieracie jedną z 14 klas postaci i rozwijamy umiejętności, walcząc z hordami potworów w losowo generowanych lochach. Doskonała produkcja w klasycznym stylu – jeszcze lepsza w trybie kooperacji online dla maksymalnie czterech graczy.

Halloween Indie Valley Bundle to barwny i zróżnicowany zestaw, który zapewni wiele godzin zabawy w długie jesienne wieczory. Paczka jest już dostępna na Kinguin.net.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama