DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Hitman za darmo
Hitman za darmo

Newsy

Nowy film z serii “Jak to działa” pokazuje różnorodne narzędzia Agenta 47 w grze Hitman 2

WarnerBros. Interactive Entertainment i IO Interactive opublikowały dziś trzecią część serii HITMAN 2 – Jak to działa?, pod tytułem Narzędzia pracy. W grze Hitman 2 droga do wyeliminowania celu jest mnoga dzięki różnym narzędziom umożliwiającym efektywną pracę. Niezależnie od tego, czy chodzi o zdalnie wybuchające telefony komórkowe, zakłócacze dźwięku, paralizatory zbliżeniowe, jednorazowe skramblery czy strategiczne użycie luster, o biegłości gracza zadecyduje, czy Agent 47 dotrze do końca misji w jednym kawałku.


HITMAN 2 to kontynuacja uznanej na całym świecie gry wideo, HITMAN. Wyposażony w zupełnie nowe, szczegółowe i otwarte lokacje, pełne żywych, oddychających środowisk do eksploracji, HITMAN 2 oferuje graczom wolność w planowaniu ostatecznego zabójstwa, do których może wykorzystać różnorodne narzędzia, broń, przebrania i różne techniki ukrywania się, aby twórczo wyzwalać własny, unikalny łańcuch wydarzeń.

HITMAN 2 wprowadza również nowe sposoby gry dzięki trybowi Sniper Assassin, samodzielnej funkcji, która po raz pierwszy zapewnia kooperację w serii HITMAN, umożliwiając dwóm graczom wspólną pracę online w celu wyeliminowania swoich celów. Sniper Assassin jest już dostępny jako bonus za wczesny dostęp dla klientów, którzy zamówili HITMAN 2 w przedsprzedaży.

Reklama

HITMAN 2 będzie dostępny w polskiej wersji językowej (napisy) na system komputerowej rozrywki PlayStation 4 i konsolę Xbox One 13 listopada 2018 w trzech wersjach: edycji podstawowej, Złotej Edycji i Edycji Kolekcjonerskiej, oraz w limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej na komputery osobiste.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama