DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Premiera dodatku The Sims 4 Zostań gwiazdą

Pokonaj drogę od zera do milionera, zyskaj status gwiazdy w barwnym świecie Del Sol Valley i spotkaj w grze gwiazdę muzyki pop, Baby ArielSul sul, czas na świętowanie w gwiazdorskim stylu! W The Sims 4 Zostań gwiazdą gracze mogą spełnić marzenia swoich Simów o prawdziwej sławie i gwiazdorskim życiu na nowej ścieżce kariery w branży aktorskiej lub sprawić, że zasłyną na całym świecie jako szefowie kuchni albo muzycy. To jednak jeszcze nie wszystko! Gracze mogą również ubierać Simów w stroje prosto od projektantów, wysyłać ich na przyjęcia dla VIP-ów i budować im olśniewające posiadłości pełne luksusowych dekoracji i sprzętów, takich jak złota toaleta czy kapsuła do spania, w nowym, cudownym świecie Del Sol Valley.Zostań wielką gwiazdą na zupełnie nowej ścieżce kariery w branży aktorskiej, wybijając się na roli w serialu telewizyjnym lub w reklamie albo grając główną rolę w hicie kasowym o piratach. Wolisz zabłysnąć w inny sposób? Dzięki nowym umiejętnościom Simowie mogą dążyć do sławy jako twórcy trendów, prowadząc transmisje przy stanowiskach filmowych, lub zyskać międzynarodowe uznanie w dowolnej branży. Pomagając Simom osiągać szczyty, gracze mogą zdobywać punkty sławy i odblokowywać nowe bonusy oraz dziwactwa, a także kształtować wizerunek za sprawą nowego systemu reputacji. Bez względu na branżę Simowie mogą się cieszyć traktowaniem godnym VIP-ów, przyjaźnić się z innymi gwiazdami i pozować do zdjęć paparazzi bądź ich unikać, zyskując przychylność fanów okazywaną ze zbyt bliska lub daleka.

Reklama

W The Sims 4 Zostań gwiazdą gracze mogą nawet spotkać simową wersję piosenkarki pop i gwiazdy mediów społecznościowych, Baby Ariel, która śpiewa w języku simlish w miejscach publicznych i spaceruje po Starlight Boulevard.W nowym, niezwykłym świecie Del Sol Valley leży miasto, w którym spełniają się marzenia Simów o sławie i bogactwie. Od skromnego lokum w Mirage Park do okazałej rezydencji w The Pinnacles – w tym miejscu najśmielsze sny stają się rzeczywistością. Gracze mogą ozdabiać nowo nabyte domy Simów nowoczesnymi meblami, wypełniać je pozłacanymi sprzętami, których nigdy za wiele, lub zwyczajnie stworzyć specjalną skrytkę na kosztowności. Ponadto Simowie mogą zdobyć sławę jako ikony mody i stać się dyktatorami trendów z pomocą nowej, szykownej mody ulicznej i strojów prosto od projektantów. Najsłynniejsi Simowie mogą nawet zostać uwiecznieni za sprawą legendarnego diamentu na Starlight Boulevard. Życie gwiazdy potrafi być nieprzewidywalne, ale bez względu na to, czy Simowie leżą w basenach pełnych banknotów, czy trwonią simoleony na imprezy, nic nie będzie już takie samo, gdy poczują, jak to jest być kimś


Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama