DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Ancestors The Humankind Odyssey już dostępne na PC

Firmy Private Division i Panache Digital Games ogłosiły dziś, że Ancestors: The Humankind Odyssey jest już dostępne w Epic Game Store. Ancestors: The Humankind Odyssey to debiutancki tytuł Panache Digital Games, niezależnego studia producenckiego założonego w 2014 roku, którego współtwórcą jest Patrice Désilets, pierwszy kreatywny dyrektor serii Assassin’s Creed. W tej produkcji gracze przechodzą przez pierwsze etapy ewolucji człowieka miliony lat temu, mierząc się z trudnym i brutalnym światem oraz zapewniając przyszłość swoim potomkom.Gracze rozpoczynają zabawę dziesięć milionów lat temu, jako wczesny hominid – nasz pierwszy znany przodek. Skacząc między drzewami w bujnej dżungli pełnej niebezpiecznych drapieżników, takich jak gigantyczne pytony, tygrysy szablozębne, zabójcze aligatory i inne bestie, gracze będą musieli rozwijać swoją postać i wciąż zwracać uwagę na otoczenie. Poprzez jego ostrożne analizowanie i odkrywanie, gracze zapewnią swojemu klanowi przetrwanie i rozszerzą umiejętności swojego człekokształtnego. Użytkownik będzie miał wybór, w jaki sposób rozwijać sieć neuronową dzięki licznym elementom znanym z gier role-playing, poprawiającym różne zdolności. Wybory pozwolą klanowi rozwinąć funkcje ruchowe, wyostrzyć zmysły, wyćwiczyć inteligencję czy odblokować lepszą komunikację pomiędzy członkami plemienia. Ostatecznie, gracz może rozwinąć swój klan w bardziej zaawansowany gatunek poprzez decyzje i akcje podczas gry. To właśnie gracz określi, czy jego klan przetrwa tysiąclecia, czy stanie się kolejnym wymarłym gatunkiem, który odejdzie do historii.


„Jestem niezwykle dumny z tego, co mój zespół i ja osiągnęliśmy w Ancestors. Chciałem stworzyć grę o ewolucji, która przypominałaby nam o naszych wspólnych pierwotnych instynktach. Kiedy wpadłem na ten pomysł, nie mogłem się opędzić od idei ciągłego wysiłku, próby przetrwania w ogromnym, niebezpiecznym świecie” – stwierdził Patrice Désilets, współzałożyciel i dyrektor kreatywny w Panache Digital Games. „Dzisiaj jest wspaniały dzień, ponieważ możemy wreszcie udostępnić naszą grę całemu światu. Może to być trudna wyprawa, ale mamy nadzieję, że zdołacie ją przetrwać, tak jak nasi przodkowie”.„Współpraca z Panache Digital Games i wspólne tworzenie Ancestors: The Humankind Odyssey było prawdziwym zaszczytem” powiedziała Kari Toyama, starsza producent w Private Division. „Patrice Désilets z niezwykłą dbałością podchodzi do projektowania gier, a wraz ze swoim niewielkim zespołem niewiarygodnie utalentowanych ludzi, zdołał stworzyć grę, która jest absolutnie unikatowa”.

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama