DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

The Last of Us Remake

Wideo

Zobacz obszerne porównanie graficzne The Last of Us Remake z oryginałem

Na kanale YouTube ElAnalistaDeBits pojawiło się obszerne porównanie graficzne The Last of Us Remake z wersją oryginalną gry.

Na kanale YouTube ElAnalistaDeBits pojawiło się obszerne porównanie graficzne The Last of Us Remake z wersją oryginalną gry. Materiał wideo prezentuje ulepszone modele i animacje postaci oraz poszczególne lokacje, które mogliśmy odwiedzić w produkcji Naughty Dog.
The Last of Us Remake

The Last of Us Remake zadebiutuje już 2 września 2022

Na pierwszy rzut oka można zauważyć ogromny skok jakościowy w kwestii oprawy graficznej. Niestety autorzy materiału nie podali, czy Remake został zestawiony z oryginalną wersją na PS3, czy z tą wydaną rok później na PS4.

Odświeżony klasyk od Naughty Dog zadebiutuje na konsolach PS5 już 2 września 2022 roku.

Sprawdź również: Roccat Vulcan TKL – recenzja kompaktowej klawiatury dla graczy

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama