DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Ancestors: The Humankind Odyssey już dostępne na platformie Steam

Firmy Private Division i Panache Digital Games udostępniły dziś Ancestors: The Humankind Odyssey na platformie Steam, po udanej premierze na PlayStation 4, Xbox One i Epic Game Store w roku 2019. 

Firmy Private Division i Panache Digital Games udostępniły dziś Ancestors: The Humankind Odyssey na platformie Steam, po udanej premierze na PlayStation 4, Xbox One i Epic Game Store w roku 2019. Ta niepowtarzalna, gra survivalowa w otwartym świecie jest debiutanckim tytułem niezależnego studia Panache Digital Games, założonego w roku 2014, między innymi przez Patrice Désiletsa.Od czasu premiery gra otrzymała liczne nagrody i nominacje, w tym tytuł „najlepszej zagranicznej gry niezależnej” od Pégases, „Pixel d’Or za oryginalność i innowacje” od JeuxVideo.com, a także „innowacji w grach” na Ludicious Awards. W czerwcu 2020 r. Ancestors otrzymało „nagrodę NUMIX” w „kategorii gry o wielkiej skali” od Quebec Digital Industry.

Ancestors: The Humankind Odyssey gracze wyruszają na najbardziej niewiarygodną wyprawę przez historię ludzkości – mowa o ewolucji człowieka. Przeżywają pierwsze jej etapy miliony lat temu, kiedy to człowiek musi zmierzyć się z trudnym i brutalnym światem oraz zapewnić przyszłość swoim potomkom. Mechanika gry opiera się na trzech główne zasadach: eksploracji, ekspansji i ewolucji. Na każdym kroku czai się niebezpieczeństwo, a więc gracze muszą ostrożnie odkrywać otoczenie w Afryce okresu neogenu, powoli rozszerzać terytorium i wybierać, jak ewoluować z pokolenia na pokolenie.

Ancestors: The Humankind Odyssey jest już dostępne na platformie Steam w specjalnej startowej cenie 19,99 €. Premierze na platformie Steam towarzyszyć będzie premiera oficjalnej ścieżki dźwiękowej z gry zawierającej niepowtarzalne dźwięki inspirowane muzyką afrykańską.

Reklama

Wersja na platformie Steam zawiera kilka aktualizacji i łatek wdrożonych od momentu premiery, w tym:

  • ulepszone tutoriale oraz dodatkowe cele, które pomogą w pokierowaniu twojej przygody
  • obsługę wibracji kontrolera
  • nowe elementy graficzne zapewniające większą czytelność podczas fragmentów rozgrywki wymagających dobrej koordynacji w czasie, takich jak walka i inne czynności
  • nowe węzły RPG automatyzujące niektóre zadania związane z życiem klanu, takie jak łączenie w pary czy przyjaźnie
  • dodatkowe animacje postaci
  • poprawki błędów i nie tylko!

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Promocje dla graczy

Unsouled trafi do Xbox Game Pass. Gra zadebiutuje już 28 kwietnia. Produkcja czerpie inspirację z kultowej Onimusha 2: Samurai's Destiny.

Newsy

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsoli PlayStation, Xbox oraz PC.

Reklama