DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Kinguin.io z nagrodą “Najlepszy Projekt ICO 2018” na Cryptocurrency World Expo w Berlinie!

Kryptowaluty, blockchain, koparki to obecnie tematy na topie. Nie ma się co dziwić – rynek kryptowalut cały czas się rozwija i nie zamierza przestać. W czwartek, 22 marca w Berlinie odbyła się konferencja Cryptocurrency World Expo, której celem było między innymi przedstawienie opinii ekspertów w obszarze zastosowania wirtualnej waluty oraz technologii blockchain.

malu25032018-7824

Podczas konferencji firma Kinguin została uhonorowana nagrodą “Najlepszy Projekt ICO 2018” za projekt Kinguin.io, czyli platformę dzięki której w bezpieczny sposób możemy sprzedawać i kupować dobra cyfrowe oraz zamawiać różne usługi przydatne w świecie graczy.

Warto wspomnieć, że to nie pierwsza tego typu nagroda. Niedawno projekt Kinguin ICO zdobył drugie miejsce w trzeciej edycji konkursu Global Blockchain Competition organizowanym przez True Global Ventures.


malu25032018-9164

Dwa tygodnie temu uplasowaliśmy się na drugim miejscu (spośród ponad 140 kandydatów) w globalnej rywalizacji projektów ICO w Singapurze. W tym tygodniu zaś zdobyliśmy prestiżową branżową nagrodę w Europie.

Chciałbym podziękować mojemu wspaniałemu zespołowi ICO oraz wszystkim osobom wspierającym pre-ICO, które już do nas dołączyły, członkom naszego kanału na Telegramie, naszym partnerom z branży gier niezależnych oraz wszystkim członkom rodziny Kinguin, którzy pomogli nam w uruchomieniu tego złożonego projektu. Nagrodę za to wspólne przedsięwzięcie przyjmuję z wdzięcznością.

Reklama

Kim Rom, Chief Gaming Officer w Kinguin

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Bohaterowie Azeroth mogą rozpocząć przygotowania do podróży w zaświaty – aktualizacja przedpremierowa Shadowlands jest już dostępna! Dzięki niej w systemach gry World of Warcraft...

Newsy

Wydawnictwo Deep Silver, deweloper 4A Games i polski wydawca Metro Exodus – Techland, ogłaszają, że po ponad 5 latach w produkcji gra osiągnęła złoty...

Newsy

Nadszedł ten długo wyczekiwany dzień! Black Friday, czyli Czarny Piątek właśnie wystartował!  Jak co roku szykuje się istne szaleństwo cenowe!   Kinguin postanowił przyśpieszyć Czarny Piątek i zaoferował...

Newsy

Każda bitwa jest wyjątkowa. Każdy tryb to odrębne wyzwanie. Gra Battlefield V w trybie wieloosobowym zapewnia niezrównaną intensywność i skalę wojny totalnej.

Reklama