DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Kinguin.io z nagrodą “Najlepszy Projekt ICO 2018” na Cryptocurrency World Expo w Berlinie!

Kryptowaluty, blockchain, koparki to obecnie tematy na topie. Nie ma się co dziwić – rynek kryptowalut cały czas się rozwija i nie zamierza przestać. W czwartek, 22 marca w Berlinie odbyła się konferencja Cryptocurrency World Expo, której celem było między innymi przedstawienie opinii ekspertów w obszarze zastosowania wirtualnej waluty oraz technologii blockchain.

malu25032018-7824

Podczas konferencji firma Kinguin została uhonorowana nagrodą “Najlepszy Projekt ICO 2018” za projekt Kinguin.io, czyli platformę dzięki której w bezpieczny sposób możemy sprzedawać i kupować dobra cyfrowe oraz zamawiać różne usługi przydatne w świecie graczy.

Warto wspomnieć, że to nie pierwsza tego typu nagroda. Niedawno projekt Kinguin ICO zdobył drugie miejsce w trzeciej edycji konkursu Global Blockchain Competition organizowanym przez True Global Ventures.


malu25032018-9164

Dwa tygodnie temu uplasowaliśmy się na drugim miejscu (spośród ponad 140 kandydatów) w globalnej rywalizacji projektów ICO w Singapurze. W tym tygodniu zaś zdobyliśmy prestiżową branżową nagrodę w Europie.

Chciałbym podziękować mojemu wspaniałemu zespołowi ICO oraz wszystkim osobom wspierającym pre-ICO, które już do nas dołączyły, członkom naszego kanału na Telegramie, naszym partnerom z branży gier niezależnych oraz wszystkim członkom rodziny Kinguin, którzy pomogli nam w uruchomieniu tego złożonego projektu. Nagrodę za to wspólne przedsięwzięcie przyjmuję z wdzięcznością.

Kim Rom, Chief Gaming Officer w Kinguin

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...