DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Medal of Honor: Above and Beyond
Medal of Honor: Above and Beyond

Newsy

Medal of Honor: Above and Beyond – kulisy wirtualnej rzeczywistości

Electronic Arts i Respawn Entertainment opublikowały na blogu trzeci wpis z serii, w której szczegółowo opisują w jaki sposób twórcy podeszli do opracowania Medal of Honor™: Above and Beyond. Tym razem tekst przedstawia wirtualną rzeczywistość jako centrum całego przedsięwzięcia.Peter Hirschmann, reżyser gry, na pierwszym miejscu stawa system kontroli oraz jego fundamentalny wpływ na przebieg rozgrywki. Hirschmann opisał swój wkład w tworzenie podstaw do kontroli pierwszoosobowych strzelanek we wczesnej fazie serii, a także w nadchodzącym tytule, stworzonych w technice 1-to-1 motion control. Przybliża czytelnikom również ekstremalny poziom zanurzenia w wirtualną rzeczywistość, dzięki autentycznym dźwiękom czy starannie wykreowanym lokalizacjom w grze.

Blog zawiera też komentarz Mike’a Verdu, VP of Content z Facebook Reality Labs, który ocenia Medal of Honor jako idealną markę na Oculusa:

“Wszystko, co fani kochają w MOH idealnie pasuje do wzmocnionego doświadczenia VR. Jesteś w pociągu, łodzi podwodnej, czołgu, grasz na pianinie – to wszystko to bardzo zręcznościowe doświadczenia, których nie odda żaden pad. Z VR jesteśmy w stanie sprawić, by gracz doświadczył wykreowanego świata w nowy, bardziej namacalny sposób”

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Promocje dla graczy

Unsouled trafi do Xbox Game Pass. Gra zadebiutuje już 28 kwietnia. Produkcja czerpie inspirację z kultowej Onimusha 2: Samurai's Destiny.

Newsy

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsoli PlayStation, Xbox oraz PC.

Reklama