DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Medal of Honor: Above and Beyond
Medal of Honor: Above and Beyond

Newsy

Medal of Honor: Above and Beyond – kulisy wirtualnej rzeczywistości

Electronic Arts i Respawn Entertainment opublikowały na blogu trzeci wpis z serii, w której szczegółowo opisują w jaki sposób twórcy podeszli do opracowania Medal of Honor™: Above and Beyond. Tym razem tekst przedstawia wirtualną rzeczywistość jako centrum całego przedsięwzięcia.Peter Hirschmann, reżyser gry, na pierwszym miejscu stawa system kontroli oraz jego fundamentalny wpływ na przebieg rozgrywki. Hirschmann opisał swój wkład w tworzenie podstaw do kontroli pierwszoosobowych strzelanek we wczesnej fazie serii, a także w nadchodzącym tytule, stworzonych w technice 1-to-1 motion control. Przybliża czytelnikom również ekstremalny poziom zanurzenia w wirtualną rzeczywistość, dzięki autentycznym dźwiękom czy starannie wykreowanym lokalizacjom w grze.

Blog zawiera też komentarz Mike’a Verdu, VP of Content z Facebook Reality Labs, który ocenia Medal of Honor jako idealną markę na Oculusa:

“Wszystko, co fani kochają w MOH idealnie pasuje do wzmocnionego doświadczenia VR. Jesteś w pociągu, łodzi podwodnej, czołgu, grasz na pianinie – to wszystko to bardzo zręcznościowe doświadczenia, których nie odda żaden pad. Z VR jesteśmy w stanie sprawić, by gracz doświadczył wykreowanego świata w nowy, bardziej namacalny sposób”

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.