DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Nadszedł ten wielki dzień! – Premiera Fallout 4

Po 5 latach od premiery Fallout: New Vegas, po tylu nieprzespanych nocach, po tylu hektolitrach wylanych łez, nadszedł ten wielki dzień bracia i siostry. To właśnie dziś Fallout 4 ma swoją oficjalną premierę.

cc2

Większość z Was już pewnie rozkoszuję się tą wspaniałą produkcją, tak jak 334 tysięcy graczy na platformie Steam lub czeka na spóźniającego się kuriera. Jednego można być pewnym, Fallout 4 już jest hitem!

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje, z których wynika, że najnowsza produkcja Bethesdy, będzie jednym z pretendentów do nagrody “Najlepszej gry 2015 roku”.

  • Fallout 4 Xbox One – 91/100, 23 recenzje pozytywne
  • PlayStation 4 – 89/100, 40 recenzji pozytywnych, dwie mieszane
  • Fallout 4 PC – 89/100, 14 recenzji pozytywnych, jedna mieszana.

Na Steamie, według Steam Charts w chwili obecnej w Fallouta 4 gra 278 tysięcy osób, również na tej platformie pojawiły się pierwsze recenzje użytkowników.

Stan z 10.11.15, godzina 13:30

  • Liczba recenzji Fallout 4 na platformie Steam: 3,208
  • Liczba pozytywnych recenzji Fallout 4 na platformie Steam: 2,672
  • Liczba negatywnych recenzji Fallout 4 na platformie Steam: 536

Jak widać popularność gry jest niesamowita.

Jeżeli nie chce się Wam wychodzić ze swojej krypty, grę Fallout 4 możecie nabyć na Kinguin.net.

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...