DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Schron gotowy? Fallout 4 oficjalnie ukończony!

cc2

Tak moi drodzy, oficjalnie i bezapelacyjnie – najnowsza część długo wyczekiwanej serii, którą jest umiłowany przez wielu Fallout – nadchodzi! W dniu wczorajszym Bethesda oświadczyła, że ich najnowsze dziecię zostało ukończone.

Nie będzie żadnych opóźnień ani przesuwania dnia premiery, macie jeszcze 16 dni na pożegnanie się ze znajomymi, zrobienie zapasów Nuka Coli i filetów z Kretoszczura, odkurzenie swojego schronu, by spokojnie zanurzyć się w pachnący napalmem, ukochany świat postapokalipsy. 16 dni to szmat czasu i nasza cierpliwość zostanie wystawiona na próbę, oby tylko było warto, bo chyba dawno w żadnej grze nie pokładano tak wielu nadziei. 10 listopada okaże się, czy kolejna odsłona kultowej sagi będzie prawdziwą bombą jądrową, czy tylko smutną petardą hukową. Oby dane było nam ujrzeć gęsty, atomowy grzyb sukcesu.

Autor

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.