DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

War Thunder podnosi temperaturę – do gry trafia letnia aktualizacja 1.61 „Droga do Chwały”

 

Gaijin Entertainment ogłosiło, że w wielokrotnie nagradzanym tytule MMO – War Thunder, utrzymywanym w realiach II Wojny Światowej, pojawiła się letnia aktualizacja. Dzięki niej do gry trafią kolejne imponujące pojazdy o ogromnej sile rażenia. Powiększą one i tak już szeroki wybór czołgów i samolotów, którymi posługuje się na co dzień 10 milionów graczy War Thunder.


Reklama


War Thunder wchodzi w całkowicie nową erę sił pancernych

WarThunder_F7F-3

Wśród czołgów, które pojawiły w grze wraz z dzisiejszą aktualizacją, znajdują się dwa pojazdy znane z lat ’60 i ’70 ubiegłego wieku. Mowa tutaj o amerykańskim M60A1 oraz sowieckim T-62, najlepszych czołgach średnich w drzewku technologicznym obu nacji. M60A1 dzięki grubemu opancerzeniu na przodzie jest idealnym pojazdem dla czołgistów, którzy uwielbiają agresywny i bezpośredni styl gry. Wielowarstwowy kadłub amerykańskiego pojazdu zdecydowanie zwiększa jego żywotność, dając graczom czas na wycofanie się w bezpieczne miejsce bądź posłanie przeciwnika do piachu w trakcie, kiedy ten zajęty jest przeładowywaniem. T-62 chociaż jest wolniejszy od swojego poprzednika, czyli T-55. Nadrabia średnią prędkość poruszania się działem o kalibrze 115mm, które jest morderczo skuteczne w boju niezależnie od zastosowanego rodzaju pocisku.

Szybki niczym piorun – „nowy” Thunderbolt

WarThunder_T62

Amerykański Thunderbolt otrzymał w nowej aktualizacji modyfikację P-47N-15, co czyni go jednym z najszybszych samolotów z silnikiem tłokowym w grze. Bardzo zwrotny nawet przy najwyższej prędkości, amerykański „Piorun” zdecydowanie jest samolotem, na który warto zwrócić uwagę. Wśród innych pojazdów, które zostały dodane znajdują się również m.in. niemieckie działo pancerne Sturmpanzer IV Brummbär, amerykański czołg M4A5, japoński samolot myśliwski Ki-100, który jest groźnym przeciwnikiem dla F6F4 Hellcat oraz nawet dla Mustangów. Dodatkowo poprawiono kilka modeli poszczególnych samolotów.

Straciłeś część swojej załogi? Wezwij obwody!

WarThunder_Sturmpanzer_IV_Brummb+Ąr

Najnowsza aktualizacja wprowadza nową funkcję dla załóg sił lądowych – “Uzupełnienia”. Dowódcy czołgów, którzy stracili w bitwie jednego lub więcej członków załogi, mogą wezwać wsparcie. Warunkiem jest utrzymanie przynajmniej jednego żywego czołgisty. W trybie realistycznym i symulacyjnym gracze mogą wezwać posiłki wówczas, gdy pozostają w punkcie przechwytywania. Zgodnie z prawdziwą naturą War Thundera, gracz – tak, jak w przypadku dokonywania napraw – musi poczekać na skończenie uzupełnienia załogi, zanim będzie mógł ponownie ruszyć do boju.

Reklama

Więcej nagród do wygrania!

WarThunder_P-47N-15

Zaktualizowano system walk pomiędzy eskadrami poszczególnych klanów, a w rezultacie rozgrywki podzielono na dwumiesięczne okresy. Pod koniec każdej rundy 20 najlepszych eskadr otrzyma od 3 000 do 30 000 Złotych Orłów. TOP 100 rankingu może otrzymać dodatkowe nagrody, takie jak unikalne naklejki, naklejki 3D lub inne znaczenia na pojazdy. 22 lipca wystartowała „OPERACJA W.A.K.A.C.J.E.”, która potrwa miesiąc i zakończy się 21 sierpnia. Gracze będą mogli wykonywać różne zadania, które pozwolą im zdobyć unikatowe pojazdy: brytyjski czołg średni M3 Grant oraz dwa całkowite nowe wehikuły – eksperymentalny sowiecki czołg KV-220 oraz amerykański samolot myśliwski F7F-3.

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

  Gaijin Entertainment ogłosiło, że jeszcze w tym roku weźmiemy udział w zamkniętych beta testach bitew morskich w grze War Thunder, wielokrotnie nagradzanej grze MMO osadzonej...

Reklama